• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 terasa

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 terasa" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, 850.000 €, 276,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-162 Ogled oglasa na strani ponudnika LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI - IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku je na voljo čudovita hiša neto tlorisne površine 275,7 m2, na zemljišču 1.483 m2 v objemu....

 
 
 
  Hiša, ZAPOTOK, 850.000 €, 275,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

275,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.483 m2 zemljišča, K+P+M, nadstandardna hiša s posestvom - ljubljana - ig- zapotok, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI – IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 380.000 €, 123,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2024.,

www.indomio.si

123 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1952, adaptiran l. 2007, 115 m2 zemljišča, P/3 nad., prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Izjemna priložnost, odlično delujoč, lepo urejen in atraktiven lokal se nahaja na frekventni lokaciji v Postojni poleg šole in vrtca. Prodaja se poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 960.000 €, 314,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

314 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 960.000,00 EUR Prodamo HOSTEL, ki ga sestavljata dve ločeni hiši, umeščeni v mesto Piran. Gre za objekt, ki že 7 let neprekinjeno deluje in dosega odlične ocene ter zvesto bazo gostov. Značilnosti: skupna površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRPELJE, 475.800 €, 158,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

158,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2009, P/4 nad., Na dobri lokaciji v Kozin i prodamo poslovni prostor - slaščičarno v izmeri 158,60 m2 s teraso. Lokal je popolnoma opremljen z opremo višjega cenovnega razreda. Pred slaščičarno je 14 parkirnih mest od tega 3 lastniška, ter 4 parkirna....

 
 
 
  Hiša, GOLO BRDO, 820.000 €, 273,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

273,69 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, adaptirana l. 2025, 913,34 m2 zemljišča, Na voljo je prostorna samostojna hiša z 273,9 m2 neto tlorisne površine na 913 m2 veliki parceli, obdana z zelenjem in zasebnostjo, nudi udobno bivanje v treh spalnicah, s savno, fitnesom, ložo, teraso,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-214 Ogled oglasa na strani ponudnika DOMŽALE / SAVSKA CESTA, 3 SOBNO STANOVANJE 83,6 M2 / OPREMLJENO / GARAŽNO PARKIRNO MESTO Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja 83,6 m2, ki se nahaja v bloku - Savska cesta / Domžale, leto izgradnje 2003. Stanovanje je....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m² +14 m² kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m² (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 3100 eur/m2 terasa (415)
  • najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.