• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 640 m2 kvalitetno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 640 m2 kvalitetno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 640 m2 kvalitetno

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 640 m2 kvalitetno" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.928 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 610 m2 (malo manjši)
    • 670 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 300000 eur
    • do 380000 eur (povprečna cena)
    • do 460000 eur
    • do 3800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, VRHNIKA PRI LOŽU, 299.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

240,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2001, 1.399 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša se nahaja na robu narave, travnika in gozdov. Sama okolica hiše je zelo lepo urejena in ima obdelan zelenjavni vrt, lepo tlakovano dvorišče s fontano, travnate površine....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,10 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

Prodamo nizko energetsko klasično grajeno hišo v zaključni gradbeni fazi. Hiša obsega 173 m² neto tlorisne površine, v dveh etažah (pritličje +mansarda). Ogrevanje je predvideno z toplotno črpalko Mitsubishi, talno gretje povsod. Stavbno pohištvo kvalitetna okna in vrata, troslojna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 680.000 €, 176,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 512 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST: Hisa s srcem v zelenih Vižmarjah MOZNOST DVEH SAMOSTOJNIH STANOVANJSKIH ENOT V ENI HIŠI! Parcela: 512 m² | Bivalna površina: 176 m² | Dodatni objekt: 20 m² | Leto gradnje: 1975....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'najnovejše nepremičnine do 640 m2 kvalitetno'
699.000 €
470.000 €
378.000 €
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!