• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • najnovejše nepremičnine najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine najceneje

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine najceneje" je bilo najdenih 92 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.880 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, LAŠKO, 998.000 €, 1465,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.465 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 3.250 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 998.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNO – STANOVANJSKI OBJEKT Z NAJEMNIKI, 1.465 m², P+N+M, VEČJE PARKIRIŠČE Prodamo poslovno – stanovanjski objekt z urejenimi funkcionalnimi zemljišči in večjim parkiriščem....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.250.000 €, 266,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 2.691 m2 zemljišča, očarljiva vila nad koprom, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Koper – razgledna vila na izjemni lokaciji na velikem razglednem zemljišču Na eni najlepših in najbolj dominantnih razglednih leg nad Koprom prodamo prostorno vilo,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.350.000 €, 297,00 m2 cca 4550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

297,7 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1973, 700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR EKSKLUZIVNO: RAZKOŠNA HIŠA S POGLEDOM NA MORJE – PORTOROŽ Sanjate o življenju ob morju, kjer se vsak dan začne s čudovitim razgledom in konča ob šumu valov? V edinstveni, mirni ulici Portoroža,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 3.980.000 €, 2000,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2006, 1.448 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.980.000,00 EUR EDINSTVENA PRILOŽNOST: POSLOVNA STAVBA V SREDIŠČU LJUBLJANE Iščete strateško lokacijo za vaše podjetje ali naložbo? Vaša iskanja so končana. Predstavljamo vam odlično pozicionirano poslovno....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.simobilia.si

Nepremičninski svetovalec Iva KUMPREJ GOLOB Tel: +(386) 31 649 378 .

 
 
 

 
 
 

 
 
 

www.simobilia.si

PRODAMO POSLOVNO-STANOVANJSKO HIŠO Z IZJEMNIM INVESTICIJSKIM POTENCIALOM Na odlični lokaciji v Starem trgu pri Slovenj Gradcu prodamo poslovno-stanovanjsko hišo s pomožnim objektom in dvoriščem, ki nudi zasebnost in številne možnosti uporabe. Nepremičnina ponuja: štiri etaže (klet....