• GoHome Professional
nepremičnine čim manjše cena zrasla - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine čim manjše cena zrasla - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine čim manjše cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremičnine čim manjše cena zrasla" je bilo najdenih 54 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.911 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 353.400 € na 388.740 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOSEZE, 388.740 €, 1767,00 m2 cca 220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 353.400 €
07.03.2026 - 388.740 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.767 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela za oddih, rekreacijo in šport v skupni izmeri 1.767 m2, ki se nahaja na izredno iskani lokaciji v Šiški, v naselju Šmartno pod Šmarno goro. Lokacija odlikuje dobra dostopnost in neposredna bližina narave,....

 
 
 
 
+17%

Spremembe cen iz 1.114.510 € na 1.303.410 € z dne 11.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, VRHOVCI, 1.303.410 €, 3778,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.05.2025 - 963.390 €
23.08.2025 - 1.114.510 €
11.02.2026 - 1.303.410 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

3.778 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Večja parcela v velikosti cca 12.000 m2 je namenjana izgradnji varovanih stanovanj in individualnih hiš ( veljaven OPPN ), oglaševana parcela je del večje parcele, ter jo je možno kupiti delno ali v celoti, prodamo. Cena: 345,00 EUR/m2....

 
 
 
 
+28%

Spremembe cen iz 195.000 € na 250.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, VRTOJBA, 250.000 €, 4184,00 m2 cca 60 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 195.000 €
16.03.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

4.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Prodamo večje zemljišče v skupni izmeri 4184 m2. Po namenski rabi je zemljišče po večini (65%) stavbno zemljišče, podrobnejša namenska raba – površine za turizem. Preostali del je kmetijsko zemljišče. Primerno za gradnjo objektov:....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 125.000 € na 145.000 € z dne 17.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, GABROVKA, 145.000 €, 24124,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2025 - 125.000 €
17.02.2026 - 145.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, zemljišče 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , z 117,7o m2, hiš a , L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki , gozd, itd ……, na obrobju mirnega naselja , v neposredni....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 6.060.385 € na 6.192.132 € z dne 11.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KRANJ, 6.192.132 €, 26349,00 m2 cca 240 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 5.796.890 €
06.02.2026 - 6.060.385 €
11.02.2026 - 6.192.132 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

26.349,5 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 235,00 EUR/m2 V Čirčah v Kranju je na voljo urbanistično urejeno zemljišče v izmeri 22.091 m2, na katerem je predvidena izgradnja treh poslovnih stavb max. etažnosti (K)+P+1+M z višino max. 12 m. Vložena je bila pobuda za spremembo OPN-ja, ki....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 45.000 € na 46.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠENTJERNEJ, 46.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 02.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 420.000 €
02.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

421 m², samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m² zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 90.000 €
10.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m 2 ) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 13.000 €
23.01.2026 - 0 €
30.01.2026 - 30.000 €
06.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

VELIKI BAN, k.o. 1336 Orehovec , prodamo delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče, v izmeri 12.145,00 m 2 . Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot delno gozdno in delno kmetijsko zemljišče. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-54 (od skupaj 55)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.