• GoHome Professional
nepremičnine čim manjše padla cena - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine čim manjše padla cena - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine čim manjše padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine čim manjše padla cena" je bilo najdenih 273 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.555 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 89000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 49.000 € na 44.900 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, HRPELJE, 44.900 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 49.000 €
19.03.2026 - 44.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Vododovdni priključek omogoča ustrezno namakanje tudi ob sušnem obdobju. Grajen gospodarski objekt omogoča kvalitetno shranjevanje in obselavo sadja in zatočišče v slabših vremenskih pogojih. Ograja s katero je sadovnjak ograjen omogoča varnost pred živalmi. Preostali del parcele....

 
 
 
 
-44%

Spremembe cen iz 180.000 € na 100.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KRANJSKA GORA, 100.000 €, 5613,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.02.2026 - 200.000 €
04.03.2026 - 180.000 €
11.04.2026 - 100.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

5.613 m2, za investicijo, Kranjska Gora. 5.613 m2, za investicijo, stavbno zemljišče.V naselju Mojstrana se nahaja delno stavbno (135 m2) zemljišče, delno kmetijsko, idealno za investicijo, prodamo. Cena: 100,00 EUR.Za dodatne informacije sem vam na voljo, prodamo. Cena: 100.000,00....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 98.252 € na 91.234 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.10.2024 - 98.252 €
15.04.2025 - 80.612 €
11.09.2025 - 98.252 €
22.04.2026 - 91.234 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

7.018 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša 98.252 EUR. Nova....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 90.000 € na 75.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 75.000 €, 9865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 90.000 €
12.03.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

9.865 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m2) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. Na parceli stoji stavba - lesena gradnja. Površina Tlorisna površina stavbe je 48....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 6.632.713 € na 6.217.303 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADOVLJICA, 6.217.303 €, 13847,00 m2 cca 450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.04.2026 - 6.632.713 €
22.04.2026 - 6.217.303 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

13.847 m2, za investicijo, Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v Lescah. Blizu je vsa infrastruktura, železnica, parcela je ravna in ima zelo velik potencial, prodamo. Cena: 449,00 EUR/m2 Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v....

 
 
 
 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 38.000 € na 35.000 € z dne 13.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KUŠTANOVCI, 35.000 €, 15356,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2025 - 38.000 €
13.04.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

15.356 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 270.500 € na 240.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LOGATEC, 240.000 €, 15600,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 270.500 €
10.04.2026 - 240.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2024.,

www.indomio.si

15.600 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup delno zazidljivega in delno kmetijskega zemljišča v neposredni bližini naselja Rovte v Občini Logatec. Lastnosti posestva: Lokacija: Neposredna bližina naselja....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 2.599.324 € na 2.525.324 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JELŠA, 2.525.324 €, 17063,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2026 - 2.599.324 €
08.04.2026 - 2.525.324 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

17.063 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 17.063 m2, pri čemer je približno 15.200 m2 stavbnega zemljišča. Parcela je ravne in pravokotne oblike. Ima urejeno ZK stanje in je po dokončnem poplačilu pripravljena na takojšnji prevzem. Stavbni del zemljišča....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 199.000 € na 189.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METNI VRH, 189.000 €, 19822,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.04.2026 - 199.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

19.822 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zazidljivo stavbno zemljišče v poslovni coni INES Sevnica in gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v poslovni coni INES Sevnica ob regionalni cesti Sevnica - Planina pri Sevnici,....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 950.000 € na 890.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NAKLO, 890.000 €, 33136,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.02.2026 - 950.000 €
10.03.2026 - 890.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

33.136 m2, kmetija, Vsakdo je že razmišljal o nakupu kmetije. Veliko strateških družinskih debat se je začelo z "Kaj pa, če bi.. namesto parcele kupili kar kmetijo?", prodamo. Cena: cca 890.000,00 EUR Kliknite NA YOUTUBE POVEZAVO Vam vse razložimo pa ni treba brati....

 
 
 
 
-48%

Spremembe cen iz 410.000 € na 214.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OTIŠKI VRH, 214.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 410.000 €
25.04.2026 - 214.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.simobilia.si

V gospodarski coni Otiški vrh posredujemo pri prodaji poslovno-stanovanjskega objekta s pripadajočim zemljišče. Skupna izmera zemljišča je 1256 m2 Na zemljišču stojita dva objekta. Glavni objekt je pritlični objekt 433 m2 NTP, zgrajen leta 1996. Manjši objekt je 170 m2 NTP in zgrajen....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 390.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 420.000 €
16.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

257 m², samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2014, 2.084 m² zemljišča, prostorna dvostanovanjska hiša na sončni lokaciji, z velikim vrtom, v manjši vasi pod Gorjanci, vseljiva brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Lokacija: v manjši vasi, z dobro prometno....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 59.000 € na 51.900 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PODVELKA, 51.900 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.04.2026 - 59.000 €
16.04.2026 - 51.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.simobilia.si

Nepremičninski svetovalec Iva KUMPREJ GOLOB Tel: +(386) 31 649 378 .

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 46.000 € na 36.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €
14.05.2026 - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 480.000 € na 450.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 480.000 €
09.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

320 m², samostojna, zgrajena l. 2024, 1.018 m² zemljišča, nova hiša z velikim vrtom, na mirni, sončni lokaciji, na koncu slepe ulice, v bližini centra mesta, z uporabnim dovoljenjem, hišo je potrebno dokončati, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Lokacija: mirna, prometno dobro dostopna....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 298.500 €
25.11.2025 - 208.950 €
24.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena. .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 60.000 € na 50.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, BIZELJSKO, 50.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 60.000 €
25.04.2026 - 50.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

prodam 2 zazidljivi parceli, na parceli je voda + elektrika, do parcele je asfalt Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-273 (od skupaj 274)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!