• GoHome Professional
nepremičnine čim večje 280 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine čim večje 280 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine čim večje 280 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine čim večje 280 m2" je bilo najdenih 220 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.585 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PESNICA, 445.000 €, 255,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

255,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, adaptirana l. 2014, 27.052 m2 zemljišča, K+P, Eksluzivno prodamo butično posestvo z zgodovinsko hišo, vinsko kletjo s prešo ter obsežnimi zemljišči, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V zavetju valovite štajerske pokrajine, kjer se tradicija vinogradništva....

 
 
 
  Hiša, MARKOVŠČINA, 500.000 €, 255,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

255 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 1.227 m2 zemljišča, samostojna hiša Markovščina, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Na čudoviti in mirni lokaciji na robu naselja Markovščina pri Materiji prodajamo veliko, svetlo in razgibano samostojno hišo z odprtim razgedom na okoliško naravo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 179.000 €, 255,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

255 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1943, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Poslovni kompleks s pripadajočim pomožnim objektom in gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja poslovni kompleks....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 479.900 €, 255,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

255 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1999, pritličje, odlična, frekventna, dobro dostopna lokacija, parkirišča, dva ločena poslovna prostora, možnost združitve v enega, velika izložbena okna, CK - plin, elektrika, komunala, optika, prodamo. Cena: 479.900,00 EUR Lokacija: poslovni....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 229.000 €, 254,10 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Predstavljamo vam samostojno, starejšo hišo, zgrajeno leta 1926 in obnovljeno leta 2005, ki se nahaja v mirni vasi z urejenim dostopom iz asfaltirane ceste. Hiša je vseljiva in delno opremljena, primerna za družinsko življenje ali kot kmečka turistična priložnost. .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 299.000 € na 289.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VOJNIK, 289.000 €, 254,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 349.000 €
28.03.2026 - 299.000 €
14.05.2026 - 289.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

254,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2002, 376 m2 zemljišča, K+P, Prostorna vrstna atrijska hiša v Arclinu, Vojnik, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na voljo je vrstna atrijska hiša v idiličnem naselju Arclin, Vojnik, v regiji Savinjska, Slovenija. Ta prostorna nepremičnina,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

254,8 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, VP/VP, Pisarne in gostinski lokal na dobri lokaciji v MB, prodamo. Cena: cca 270.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji (ali oddaji -10 eur/m2) dela velikega poslovnega kompleksa na Jadranski cesti 27. NAMEMBNOST:....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 695.000 €, 253,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

253,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1929, adaptirana l. 1970, 695 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR V samem centru mestnega jedra Logatec posredujemo pri prodaji nepremičnine z velikim razvojnim potencialom, namenjeno kupcu oz. investitorju, ki išče lokacijo za projekt v starem....

 
 
 
  Hiša, ŽADOVINEK, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si