• GoHome Professional
nepremičnine ŠENTJUR - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine ŠENTJUR - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ŠENTJUR

  • Za iskalni niz "nepremičnine šentjur" je bilo najdenih 29 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 831 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2
    • do 380 m2
    • 380 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 380 m2
    • 460 m2
  •  Po ceni
    • do 54000 eur
    • do 68000 eur (povprečna cena)
    • do 81000 eur
    • do 683 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 350.000 €, 1043,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.043 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2005, avtopralnica z vsemi dovoljenji, možnost izgradnje kakega drugega objekta območje centralnih dejavnosti, na frekventni lokaciji, vsi priključki, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 28.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Šentjur, Podgrad, 1.000 m2, zazidljiva, na lepi lokaciji, za nogometnim igriščem, dovoz, sončna, bližina infrastrukture, prodam. Cena: 28 EUR /m2 .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine šentjur'
350.000 €
250.000 €
49.988 €
  Zemljišče, ŠENTJUR, 75.000 €, 1012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela kjer stoji hiša je velika 164m2, vključno z dvoriščem. Okolica urejene parcele je velika 769m2 na kateri se zraven hiše nahaja še veliki vrtni paviljon, drvarnica in večji vrt, ki je bil na novo urejen leta 2010. Na sami parceli zadaj hiše je nekaj sadnega drevja, ob paviljonu....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

PRODAM ŠPORTNO BIVALNI ATELJE Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

40-letna poraščena rjavolaska, lepa in urejena, oprsja 4, išče avanturista za diskretno druženje v Ljubljani. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 410.000 €, 600,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

600 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 39,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Ekskluzivno zemljišče za zasebno domačijo v zgodovinskem naravnem okolju – Rifnik pri Šentjurju. Redka priložnost za posameznike s čutom za naravo, prostor in eleganco. Na slikovitem hribu....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 79.500 €, 1213,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2024.,

www.indomio.si

1.213 m2, zazidljiva, Svetinova ulica, odlična iskana lokacija center Šentjur, blizu Dom starejših Šentjur, komunalni vodi ob zemljišču, prodamo. Cena: 79.500,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na odlični in iskani lokaciji v centru Šentjurja, Svetinova ulica (blizu Dom starejših Šentjur).....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 100.000 €, 53,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

53,5 m2, zidan, zgrajen l. 2001, 1.084 m2 zemljišča, P+M, Vikend z razgledom, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji z zelo lepim razgledom v naselju Kameno, v občini Šentjur prodamo vikend z zemljiščem ob objektu.Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža je to hiška....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 105.000 €, 53,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2025.,

www.indomio.si

53,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.084 m2 zemljišča, manjša hiša blizu centra Šentjur, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji z zelo lepim razgledom v naselju Kameno, v občini Šentjur prodamo vikend z zemljiščem ob objektu. Če iščete nepremičnino za odmik od mestnega....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 359.000 €, 266,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

266,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2011, 411 m2 zemljišča, K+P+M, prodaja se poslovno stanovanjski objekt z garažnim obejktom, ki ima latno hišno številko v centru šentjurja, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR V samem središču mesta Šentjur je naprodaj večnamenski poslovno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 145.000 €, 145,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 2.607 m2 zemljišča, P+1, iša obnovljena leta 2018 (fasada, okna, streha, stavbno pohištvo, itd.), stojna višina mansarde, mirna lokacija, hiša obdana z gozdom, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni in....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 1.425.000 €, 380,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 1996, 42.872 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.425.000,00 EUR Dobrodošli na zgodovinski Zagajski domačiji, slikovitem koščku slovenske kulturne dediščine sredi slikovite pokrajine. To prostrano posestvo, zgrajeno na temeljih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 25.000 €, 926,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

926 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Dobrina, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 390.000 €, 340,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

340 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1977, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Prodamo 2 dve samostojni stanovanjski hiši v nizu na prostrani parceli. Nahajata se v naselju Hruševec v Šentjurju pri Celju. Za informacije pišite na: janko.parfant@kwslovenia.com. Prva hiša....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 350.000 €, 236,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

236 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2016, 580 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR HIŠA, KJER JE VSE PRIPRAVLJENO NA VSELITEV. 236m² v centru Šentjurja + precejšnje obnove = Hiša brez kompromisov....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 473.625 €, 6315,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

6.315 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti - 6.315 m2, Šentjur, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 PRODAJA: Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti – 6.315 m², Šentjur Na izjemni lokaciji ob Cesti Kozjanskega odreda v Šentjurju posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 32.000 €, 19219,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.09.2025.,

www.indomio.si

19.219 m2, nezazidljiva, gozd, nesekan mešan gozd, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Naprodaj gozd velikosti 19219m2 v kraju Dramlje. V gozdu urejene gozdne poti in dostopi. Pretežno mešani gozd, zdrav primeren za aktivno gospodarjenje. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame obveznost....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 9.900 €, 580,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

580 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.900,00 EUR Prodamo leseno uto za orodje v velikosti 12 m2 z nadstreškom (4m2) v Razborju (Dramlje). Velikost kmetijskega zemljišča na katerem stoji uta je 580 m2. Možnost postavitve sadnih dreves. Dostop do zemljišča je cca 50 m od občinske....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 449.000 €, 263,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

263,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 651 m2 zemljišča, P+1+M, večstanovanjska stavba, 4 stanovanjske enota, top lokacija, 8 parkirnih mest, garaža, nadstrešek, investicijska priložnost, večgeneracijsko bivanje, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Večstanovanjska hiša z več ločenimi enotami....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 180.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

fitnes, v obratovanju Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-28 (od skupaj 27)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!