• GoHome Professional
nepremičnine ŠTAJERSKA obnovljena - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine ŠTAJERSKA obnovljena - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ŠTAJERSKA obnovljena

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska obnovljena" je bilo najdenih 166 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.694 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RIFENGOZD, 107.000 €, 175,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

175,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 8.063 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 107.000,00 EUR Prodamo posest v velikosti 8.063 m2, ki se nahaja v naselju Rifengozd v občini Laško. Na posesti so trije objekti in sicer dve samostojni hiši in kmetijski del stavbe. Prvi objekt: samostojna....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 199.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

134,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, 31.345 m2 zemljišča, idiličen ranč v halozah, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR IDEALNO ZA VSE, KI IŠČEJO MIR IN SI ŽELIJO SVOJ ZASEBNI RANČ V HALOZAH.Ekskluzivno posredujemo pri prodaji čudovitega velikega posestva z novejšo popolnoma dokončano....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 162.900 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1860, 179 m2 zemljišča, Odlična lokacija v Mariboru - hiša blizu hitre ceste in le nekaj minut do centra, prodamo. Cena: 162.900,00 EUR Na odlični lokaciji na Šentiljski cesti je naprodaj starejša, a urejena stanovanjska hiša letnik 1860, ki ponuja....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

67,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1958, 1/4 nad., izjemna lokacija 3 sobno stanovanje na partizanski cesti poleg tomšičevega drevoreda, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v bližini centra Maribora v Tomšičevem drevoredu na Partizanski cesti, je naprodaj lepo 3 sobno stanovanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 2/3 nad., Na odlični in frekventni lokaciji na Teznem, v urejeni poslovni stavbi, prodamo izjemno privlačen poslovni prostor v izmeri 79 m2, ki se nahaja v 2. nadstropju lepo vzdrževanega objekta, prodamo. Cena: 135.000,00....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 980.000 €, 673,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

673,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2015, 1.665,7 m2 zemljišča, K+P+1+M, Staromeščanska vila ob mestnem parku, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Staromeščanska vila ob mestnem parku Na prodaj je nadstandardna staro meščanska mariborska vila iz leta 1905, ki je bila večkrat....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

135 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1967, 609 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na sončni in mirni lokaciji v naselju Ranca pri Pesnici, med Šentiljem in Pesnico, je naprodaj lepo urejeno štirisobno stanovanje v pritličju dvostanovanjske hiše. V ponudbo je vključena tudi dodatna....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 1.550.000 €, 712,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

712,3 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1776, adaptiran l. 2025, turistično-nastanitveni objekt v centru Celja, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR V starem mestnem jedru Celja, med Slovenskim ljudskim gledališčem in mestno tržnico, se nahaja turistično-nastanitveni objekt Vila....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTILJ, 135.000 €, 75,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

75,9 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1961, adaptiran l. 2013, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Na zelo dobri lokaciji, v centru Šentilja, prodamo gostilniški lokal. Gostilniški lokal se nahaja v poslovno-stanovanjskem objektu, ki je bil zgrajen leta 1961, streha je bila obnovljena....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 175.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, MARIBOR, Tezno, 175.000 €, 183,00 m2 cca 960 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 170.000 €
03.04.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

183 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 501 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Hiša naTeznu z zelenico Na voljo je priložnost za nakup hiše na Teznu. Hiša je bila zgrajena leta 1950, leta 2018 je bila delno menjana kritina na hiši (črna opeka), leta 2001....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 285.000 €, 163,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 628 m2 zemljišča, K+P+1, Stanovanjska hiša Celje, prodamo. Cena: cca 285.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne stanovanjske hiše na iskani lokaciji v neposredni bližini centra mesta Celje. Hiša s skupno površino 163,9 m² neto tlorisnih....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 350.000 €, 397,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

397 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1945, 397 m2 zemljišča, Prostorna hiša v Rogaški Slatini, 2 stanovanji in dodatna možnost stanovanja, investicija, bližina term, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Odlična investicijska priložnost ali dom za večgeneracijsko bivanje: Večkrat obnovljena....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, ZADOBROVA, 320.000 €, 280,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2022, 972 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo veliko samostojno hišo na iskani lokaciji v naselju Arclin. Hiša ima dva vhoda in možnost izdelave dveh ločenih stanovanj. V pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

81,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, VP/4 nad., Lepo vzdrževanja pritlično, tri sobno stanovanje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij na Rimski ploščadi prodamo svetlo, prostorno in funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 280.000 €, 90,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

90,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., V centru Maribora prodamo v celoti prenovljeno (2021) staromeščansko stanovanje v izmeri 90,1 m2. Nahaja se v 3. nadstropju stavbe iz leta 1910 in obsega dnevni prostor s kuhinjo, 3 spalnice ter moderno kopalnico. Talno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 395.000 €, 350,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2025, 3.735 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR IZJEMNA GORSKA POSEST NA 1.033 m – DVE HIŠI, IZVIR PITNE VODE, APARTMAJI & MOŽNOST GLAMPINGA 3.365 m² zemljišč, Skrajna mirnost, Razgled na Raduho, Celoleten turistični....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: do cca 149.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, VINSKA GORA, 357.000 €, 462,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

462 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2005, 1.230 m2 zemljišča, P+1+2+M, Stanovanjska hiša z delavnico Vinska gora - Velenje, prodamo. Cena: cca 357.000,00 EUR Vinska Gora pri Velenju prostorna hiša z delavnico in poslovnim potencialom Posredujemo pri prodaji stanovanjske....