• GoHome Professional
nepremičnine ŠTAJERSKA pritličje lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine ŠTAJERSKA pritličje lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ŠTAJERSKA pritličje lekarna

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska pritličje lekarna" je bilo najdenih 39 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.644 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 275.000 €, 165,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321004-419 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Spodnje Voličine posredujemo pri prodaji 2-eh stanovanjskih enot /dvojček/ » na ključ«. Notranja enota meri 165,1 m2. Razporeditev prostorov je sledeča: - v pritličju je velik odprti....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 249.000 €, 258,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-311 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Pekrah prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (K+P+M). Hiša se nahaja v mirni ulici samostojnih hiš na parceli velikosti 519 m2 z urejenim dostopom. Okolica je lepo vzdrževana....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine štajerska pritličje lekarna'
450.000 €
286.000 €
129.000 €
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 83.000 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v občini Podčetrtek, natančneje v kraju Pristavi pri Mestinju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1936, ter stoji na 3741 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 250 m2 skupne površine.....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 230.000 €, 278,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji novejše enostanovansjke stavbe v Majšperku (naselje Breg), ki je bila zgrajena leta 2015 in stoji na 1.054 m2 velikem zemljišču. Po podatkih GURS-a ima objekt 277,9 m2 skupne površine, od tega 162,0 m2....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 335.000 €, 228,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji družinske hiše na mirni lokaciji (slepa ulica) v mestni četrti Studenci v Mariboru (228,1 m2 neto površine, povzeto po GURS), ki je bila kompletno obnovljena med leti 2005 - 2008) in....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 196.900 €, 179,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

179 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2023, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 1.000,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 182.855 €, 75,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 182.855,69 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTILJ, 152.900 €, 137,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

5 in večsobno stanovanje v dvostanovanjski hiši, Podravska - Šentilj, grajena l. 1964, obnovljena streha l. 2008, K+P, neto tlorisna površina 137,40 m2, od tega bivalni prostor 128,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 156,00 m2. Cena: 152.900 EUR. Na prijetni in mirni lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

91 m2, pisarna, adaptirana l. 2024, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno površino cca. 91 m2 bruto površine.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 359.000 €, 266,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

266,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2011, 411 m2 zemljišča, K+P+M, prodaja se poslovno stanovanjski objekt z garažnim obejktom, ki ima latno hišno številko v centru šentjurja, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR V samem središču mesta Šentjur je naprodaj večnamenski poslovno....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 229.000 €, 134,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2003, 425 m2 zemljišča, K+P+M, prijetna, družinska hiša, odlična lokacija, velik potencial, urejeno naselje, 3 etaže, vrt, urejena okolica, pogled, terasa, bližina vrtca, šole, knjižnice, 134 neto m2, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1800, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 450.000,00 EUR Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTILJ, 235.000 €, 113,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Šentilj (Šentilj v Slovenskih goricah), zgrajeno l. 2024, pritličje, neto bivalna površina 113,10 m2, od tega 60,50 m2 bivalni prostor, 28,00 m2 terasa, 11,60 m2 shramba v kleti, 13,00 m2 pokrito parkirno mesto. Cena: 235.000 EUR. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 234.445 € na 252.451 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 252.451 €, 105,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 234.445 €
09.04.2026 - 252.451 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

4 sobno stanovanje, Pomurska, Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 105,20 m2, od tega 6,49 m2 shramba. Cena: 252.451,16 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 389.000 €, 199,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

199 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 799 m2 zemljišča, K+P+M, V izredno mirnem naselju v Šentilju v Slovenskih goricah prodamo čudovito samostojno hišo. Hiša obsega tri etaže K+P+M v skupni velikosti 199 m2 in se razprostira na lepem ograjenem zemljišču velikosti 799 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Hiša, LAHOMNO, 120.000 €, 127,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

127,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 651 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Spoštovani, V mirnem in zelenem okolju naselja Lahomno pri Laškem je naprodaj stanovanjska hiša, zgrajena leta 1968, ki predstavlja odlično priložnost za vse, ki si želijo ustvariti dom....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA KUNGOTA, 69.900 €, 146,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Podravska – Zgornja Kungota, zgrajeno do tretje gradbene faze l. 2020, P+1, neto površina 146,58 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2.860,00 m2. Cena: 69.900 EUR. Na mirni lokaciji v Zgornji Kungoti prodamo samostojno hišo v tretji gradbeni fazi. Zgornja Kungota....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 234.000 €, 134,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2003, 425 m2 zemljišča, K+P+M, prijetna, družinska hiša, odlična lokacija, velik potencial, urejeno naselje, 3 etaže, vrt, urejena okolica, pogled, terasa, bližina vrtca, šole, knjižnice, 134 neto m2, prodamo. Cena: 234.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 220.628 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 220.628,27 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....