• GoHome Professional
nepremičnine štajerska 220 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine štajerska 220 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska 220 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska 220 m2 najceneje" je bilo najdenih 75 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.347 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manjši)
    • 230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 97000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MARIBOR, 288.625 €, 230,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

230,9 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2025, V poslovno-trgovskem centru City v Mariboru se prodaja prostoren in popolnoma prenovljen večnamenski prostor v velikosti 230,9 m2 uporabne površine, kateremu pripada še del hodnika v velikosti približno 55 m2, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 289.000 €, 215,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1028 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja na mirni lokaciji in ponuja razgled na grad Borl. Po podatkih lastnika je bila izgrajena l. 2020, manjka pa še zaključni oplesk fasade. Parcela je večja in urejena, meri skupaj 1786 m2. Ima 180,4 m2 bivalne....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 289.000 €, 205,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

205 m2, atrijska, zgrajena l. 1972, 2.111 m2 zemljišča, K+P, Atrijska hiša v Orešju, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Naprodaj je lepo vzdrževana atrijska hiša na odlični lokaciji, v naselju Orešje. Stanovanjska hiša je se ponaša z odličnim tlorisom in pridihom umetniških detajlov. Umaknjena....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 294.900 €, 202,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-307 Ogled oglasa na strani ponudnika SAMOSTOJNA HIŠA CELJE MESTO / MOŽNOST DVOSTANOVANJSKE Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše v samem mestu Celje Hiša P + 1 + 2 se nahaja na zemljišču pravilne oblike velikosti 676 m2. Hiša zgrajena leta 1958....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 299.000 €, 215,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

215,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2023, 733 m2 zemljišča, Ponuja se vam redka priložnost kupiti hišo z 2 ločenima stanovanjema na sončni ravni parceli v urejenem naselju nedaleč od trgovin, šol, vrtca, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Ponuja se vam redka priložnost....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 300.000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 979 m2 zemljišča, V urejenem primestnem naselju prodamo večjo hišo z dodatnim gradbenim dovoljenjem za še eden stanovanjski objekt. Ponuja se vam poslovna priložnost oddajanja 3 samostojnih enot in gradnja dodatnega stanovanjskega objekta ali....

 
 
 
  Hiša, VINIČKA VAS, 307.900 €, 210,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2024.,

www.indomio.si

210 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 15.906 m2 zemljišča, Prostorna hiša v mirnem in z naravo obdanem okolju, prodamo. Cena: 307.900,00 EUR V objemu čudovite narave, med vinogradi in gozdnatim gričem Hum, se ponuja priložnost za nakup lepo vzdrževanega poslovno stanovanjskega objekta....

 
 
 
 
+24%

Spremembe cen iz 250.000 € na 310.000 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, RAVNE, 310.000 €, 237,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.10.2025 - 250.000 €
08.04.2026 - 310.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

237,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 3.416 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša v podeželjskem okolišu v objemu narave na mirni lokaciji s čudovitim razgledom na okoliške hribe. Hiša ima priključke za vodovod, elektriko in telekomunikacije. Ogrevanje je centralno na olje ali na drva dodatno....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 329.000 €, 235,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

235,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 809 m2 zemljišča, V slikovitem Šentilju, v občini Šentilj, se nahaja elegantna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1995. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi redno in neprekinjeno vzdrževana. Njena zasnova in urejenost prinašata prijetno udobje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 335.000 €, 228,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji družinske hiše na mirni lokaciji (slepa ulica) v mestni četrti Studenci v Mariboru (228,1 m2 neto površine, povzeto po GURS), ki je bila kompletno obnovljena med leti 2005 - 2008) in....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS, 340.000 €, 239,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

239,7 m2, kmetija, 132.255 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Laško - Laška vas, na lepi lokaciji z razgledom na bližnjo dolino in okoliško hribovje, vas poleg lepe narave in prijaznih vaščanov, čaka kmetija, pri kateri je prisoten občutek pozitivne energije, saj ko....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 346.076 €, 208,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Dodaten opis Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo....

 
 
 
  Hiša, LEPA NJIVA, 349.000 €, 231,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

231 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 10.960 m2 zemljišča, Naprodaj je prostorna družinska hiša z 231 m2 neto uporabne površine ter posestvom v skupni izmeri 10.960 m2. Nahaja se v manjšem zaselku v objemu narave, 10 min vožnje iz Šoštanja, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR STANOVANJSKA....

 
 
 
  Hiša, PROŽINSKA VAS, 350.000 €, 235,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

235,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2016, 3.086 m2 zemljišča, K+P+M, Lepo vzdrževana hiša z gospodarskim poslopjem in velikim zemljiščem (3.086 m2) - Prožinska vas, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše med Štorami....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 350.000 €, 236,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

236 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2016, 580 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR HIŠA, KJER JE VSE PRIPRAVLJENO NA VSELITEV. 236m² v centru Šentjurja + precejšnje obnove = Hiša brez kompromisov....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 360.000 €, 235,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

235,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.999 m2 zemljišča, V slikovitem Šentilju, v občini Šentilj, se nahaja elegantna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1995. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi redno in neprekinjeno vzdrževana. Njena zasnova in urejenost prinašata prijetno udobje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 231,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2024.,

www.indomio.si

231 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1806, adaptiran l. 1995, 1.236 m2 zemljišča, P/M, pizzerija s tradicijo / priložnost, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL – PIZZERIJA KUKI / SLOVENSKA BISTRICA / OPREMLJENO V ODLIČNEM STANJU Posredujemo pri prodaji gostinskega....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 389.000 €, 199,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

199 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 799 m2 zemljišča, K+P+M, V izredno mirnem naselju v Šentilju v Slovenskih goricah prodamo čudovito samostojno hišo. Hiša obsega tri etaže K+P+M v skupni velikosti 199 m2 in se razprostira na lepem ograjenem zemljišču velikosti 799 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 398.000 €, 200,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1835, adaptirana l. 2000, 1.867 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR MARIBOR - PEKRE / Samostojna stanovanjsko - hiša / Gospodarsko poslopje /Zemljišče za stanovanjsko - poslovno gradnjo V Pekrah (cca. 5 km od centra Maribora) v osrčju....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 214,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

214,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2022, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, z veseljem vam predstavljam izjemno samostojno hišo, ki ni le nepremičnina, temveč prostor, kjer se ustvarjajo zgodbe, mir in občutek pravega doma, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Pozdravljeni, z....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, Ekskluzivno na voljo čudovita stanovanjska hiša z ogrevanim bazenom, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR V Benediktu vam predstavljamo izjemno priložnost za nakup prostorne stanovanjske hiše s skupno površino 202,80 m2,....

 
 
 
  Hiša, LAHOMNO, 440.000 €, 227,00 m2 cca 1940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

227 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 1.300 m2 zemljišča, Hiša Lahomno, Laško, odlična lokacija, prodamo. Cena: cca 440.000,00 EUR Laško – LAHOMNO, naprodaj je novejša stanovanjska hiša ( neto tlorisna površina 227 m2, uporabna površina stavbe skupaj 187,00 m2 (GURS), gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Hiša, LAHOMNO, 440.000 €, 227,00 m2 cca 1940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

227 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 1.300 m2 zemljišča, Družinska hiša Laško, Lahomno, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR Hiša Lahomno, Laško Laško – LAHOMNO, naprodaj je novejša stanovanjska hiša ( neto tlorisna površina 227 m2, uporabna površina stavbe skupaj 187,00 m2 (GURS), gradbeno....

 
 
 
  Hiša, RADANA VAS, 440.000 €, 201,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

201,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 850 m2 zemljišča, P+M, Za vas imamo v ponudbi čudovito hišo v urejenem naselju v Zrečah. Hiša obsega 201,6 m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 850 m2 velikem zemljišču (GURS). Hiša je bila zgrajena leta 2010 in ponuja vso možno udobje.....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 475.000 €, 201,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

201,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 937 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Frankolovem prodamo prostorno, svetlo in sodobno opremljeno hišo, ki stoji na čudoviti in skrbno urejeni parceli velikosti 937 m². Hiša je bila dokončno urejena in vseljena....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 559.000 € na 529.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LOKOVINA, 529.000 €, 240,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 559.000 €
05.05.2026 - 529.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 6.600 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujem pri prodaji parcele 6.509 m2 na kateri stoji stanovanjska hiša kvadrature 240 m2, stara stanovanjska stavba in gospodarski objekt kvadrature 54 m2 na Dobrni. Stanovanjska hiša obsega tri....

 
 
 
  Hiša, LOKOVINA, 529.000 €, 240,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 6.600 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 529.000,00 EUR Dobrna-Lokovina Na izjemni lokaciji, skoraj v samem centru Dobrne, ki je zelo znano slovensko zdravilišče se prodaja prostorna tristanovanjska hiša, ki se nahaja v bližini čudovitega....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 539.000 €, 241,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

241,7 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2021, 342 m2 zemljišča, 2/2 nad., - povsem na novo urejen in opremljen Hostel-strogi center Maribora-neposredna bližina avtoceste, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Turistična namestitev Roof rooms v središču Maribora Naprodaj....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 630.000 €, 237,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2024, 10.116 m2 zemljišča, Ekskluzivna investicijska priložnost, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Posestvo z dvema prenovljenima hišama (5 apartmajev) v naravi, blizu Termane Laško Lokacija: Debro, Laško Velikost zemljišča: 10.116 m²....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-373 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini Šmarja pri Jelšah, približno 10 kilometrov oddaljena od Rogaške Slatine, je na prodaj stanovanjska hiša z velikim posestvom, ki je popolnoma obnovljena in opremljena z izbranim, kvalitetnim pohištvom po....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 1.080.000 €, 235,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

235,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, 1.033 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 1.080.000,00 EUR Moderna vila se nahaja na odlični lokaciji v urejenem naselju hiš. Od središča zdraviliškega jedra Rogaške Slatina je oddaljena le 1km, v neposredni bližini pa se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-75 (od skupaj 75)