• GoHome Professional
nepremičnine štajerska 340 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine štajerska 340 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska 340 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska 340 m2 čim manjše" je bilo najdenih 64 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.150 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 81000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MARIBOR, Koroška Vrata, 287.000 €, 348,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

348,9 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1989, adaptiran l. 2025, klet, Spoštovani,predstavljamo vam izjemno investicijsko priložnost - lokal Gambrinusova klet v samem središču Maribora, na Gregorčičevi ulici. Gre za edinstveno nepremičnino z izrazitim značajem in velikim razvojnim potencialom,....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 250.000 €, 349,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-123 Ogled oglasa na strani ponudnika V Turnišču, v minem naselju, je na prodaj večja stanovanjska hiša, obdana z zemljiščem v velikosti 1.302 m2. Stanovanjska hiša, grajena konec leta 1993, je bila redno vzdrževana in obnovljena. Delno je spremenjena namembnost....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 175.000 €, 350,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

BLIŽINA SMUČARSKEGA CENTRA ROGLA .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 598.900 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-84 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Krekovi ulici posredujemo pri prodaji 8 stanovanj, površine od 22,6 m2 do 52,8 m2. Prodaja se kompletno 5. nadstropje v staromeščanskem objektu brez dvigala, ki se nahaja v bližini fakultet in mestnega jedra.....

 
 
 
  Hiša, JARENINSKI DOL, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1800, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 450.000,00 EUR Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, JARENINSKI DOL, 199.000 €, 350,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

350 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 420.000 €, 350,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

350 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, 1.360 m2 zemljišča, pritličje, prodamo poslovne prostore za trgovsko dejavnost, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR Prodamo večje pritlične poslovne prostore namenjene trgovski dejavnosti, ki se nahajajo v samem centru Maribora, na Partizanski....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 450.000 €, 350,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 1.219 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR V samem središču Rogaške Slatine, ene najbolj znanih zdraviliških in turističnih destinacij v Sloveniji, znane po zdravilni mineralni vodi, termalnih kopališčih in zeleni okolici, ponujamo čudovito,....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 395.000 €, 350,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2025, 3.735 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR IZJEMNA GORSKA POSEST NA 1.033 m – DVE HIŠI, IZVIR PITNE VODE, APARTMAJI & MOŽNOST GLAMPINGA 3.365 m² zemljišč, Skrajna mirnost, Razgled na Raduho, Celoleten turistični....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 1.200.000 €, 354,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovna stavba je samostojen poslovno stanovanjski objekt, ki se nahaja v urejenem trgovsko poslovnem delu Maribora, v neposredni bližini pa je več avto salonov in drugih urejenih poslovnih objektov. Poslovna stavba je bila zasnovana in je tudi idealno urejena za razstavni salon....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 460.200 €, 354,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Podkletena hiša razpolaga z kuhinjo s shrambo, prostorno dnevno sobo z jedilnim kotom in ima 7 spalnic, 3 kopalnice, 3 WC, savno, fitnes in 2 terasi. Bruto uporabna površina 443 m2, stanovanjska površina 355 m2, garaža 56 m2, zemljišče 12.000 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 950.000 €, 354,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

354 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, 591 m2 zemljišča, P+1, Na odlični lokaciji v industrijski coni Maribor - Tezno prodamo poslovno stanovanjski objekt. Objektu pripada veliko asfalirano parkirišče v izmeri 391 m2, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Tezno se nahaja v jugovzhodnem....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 198.650 €, 360,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejena in mirna soseska, plin, centralna kurjava in vsi ostali priključki. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 74.000 €, 367,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem, kmetijskimi zemljišči in gozdom. Hiša stoji na sončni, mirni legi, v neokrnjeni naravi. Ima telefonski priključek, električni priključek, internet priključek, javni vodovod,hišno številko, 2 krušni peči. Hiša je potrebna obnove. Zemljišče obsega....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 468.000 €, 368,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

368,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 949 m2 zemljišča, P+1+2, Stanovanjska hiš, Mislinja, prodamo. Cena: 468.000,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Mislinja v bližini mesta Velenje in Slovenj Gradc posredujemo ekskluzivno pri prodaji sodobne, prostorne stanovanjske hiše, ki združuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOVRENC NA POHORJU, 141.700 €, 368,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

368,6 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 585 m2 zemljišča, Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski objekt v izmeri 368,60 m2, s pripadajočim zemljiščem velikosti 585 m2, prodamo. Cena: 141.700,00 EUR Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 792.000 €, 369,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-107 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji, na grajskem griču v Laškem, posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1983, bruto tlorisne površine 369,20 m2, od tega je 293,50 m2 uporabne površine. Hiša je bila....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 490.000 € na 419.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, RIMSKE TOPLICE, 419.000 €, 369,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 490.000 €
24.03.2026 - 419.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

369 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 5.055 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR V naselju Globoko – Rimske Toplice se prodaja izjemno atraktiven in prostorsko velik večnamenski kompleks, ki obsega stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom (hala), ločen gospodarski objekt ter....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 339.900 €, 372,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – pisarne, Podravska – Maribor, zgrajeno l. 1980, obnovljeno l. 2023, K+P, neto površina 372,10 m2. Cena: 339.900 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Poslovni prostori se nahajajo na zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-64 (od skupaj 64)

<< <1 2> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si