• GoHome Professional
nepremičnine štajerska 340 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine štajerska 340 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska 340 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska 340 m2 čim večje" je bilo najdenih 64 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.151 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 81000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti 17.229m2....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 319.000 €, 319,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-300 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in mirni lokaciji v Cirknici (4 km iz Šentilja v smeri proti Pesnici) prodamo prostorno in lepo urejeno samostojno hišo, zgrajeno leta 1996. Po podatkih GURS hiša meri 318,6 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 550.000 €, 314,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-116 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo privlačni lokaciji v Mariboru, v Tomšičevi ulici, v neposredni bližini Mestnega parka prodamo stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1965. Objekt ima 314,20 m2 skupne površine od tega je 196,80....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 313,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

313 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2014, 1.250 m2 zemljišča, K+P+1, V središču Rogaške Slatine je na manjšem hribu na voljo čudovita samostojna družinska hiša, ki združuje sodobno udobje z bližino narave. S parcele, obdane z visokimi drevesi, se odpirajo lepi, odprti....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, VELIKA NEDELJA, 380.000 €, 312,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

312,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1980, 2.694 m2 zemljišča, Poslovno trgovski objekt v Veliki Nedelji, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Novo na trgu! Večji poslovno-trgovski objekt se nahaja ob prometni cesti, ob vstopu v Veliko Nedeljo. Novejši objekt je bil zgrajen l. 1980,....

 
 
 
 
-45%

Spremembe cen iz 549.000 € na 300.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, SELNICA OB MURI, 300.000 €, 312,00 m2 cca 960 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 549.000 €
13.05.2026 - 300.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

312,4 m2, skladišče, zgrajeno l. 2015, 1.285 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Prodamo večje skladišče s pisarno V Selnici ob Muri, le 5 km iz Šentilja v smeri proti Sladkem Vrhu, prodamo novejši skladiščni prostor velikosti 292,7 m2, ob katerem je pisarna s čajno kuhinjo,....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 340.000 €, 311,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 85.733 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 180.000 €, 310,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-493 Ogled oglasa na strani ponudnika 2 minuti oziroma 850 metrov iz centra Šmarja pri Jelšah je novemu lastniku na voljo mlajša prostorna stanovanjska hiša. Hiša stoji na osončeni lokaciji, ima prizidano garažo, garažo v hiši ter nadstrešek dovolj velik za 2 večja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRESTERNICA, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2024.,

www.indomio.si

310,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, BRESTERNICA, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2024.,

www.indomio.si

310,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 375.000 €, 310,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

310 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 442 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Šešče pri Preboldu prodamo novejšo stanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V centru naselja Šešče pri Preboldu posredujemo pri prodaji hiše zgrajene leta 2000. Hiša ima klet (velika garaža, shramba,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Hiša, ŠENBRIC, 540.000 €, 309,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

309,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 75.190 m2 zemljišča, K+P+M, Na mirni lokaciji v Šenbricu pri Velenju je naprodaj večja kmetija, obdana z naravo in odprtimi razgledi. Posest obsega 75.190 m2 z več objekti. Ponuja možnosti za kmetijsko dejavnost, turizem ali samooskrbo. Stanovanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-64 (od skupaj 64)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!