• GoHome Professional
nepremičnine štajerska 360 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine štajerska 360 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska 360 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska 360 m2 čim manjše" je bilo najdenih 54 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.071 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 77000 eur
    • do 96000 eur (povprečna cena)
    • do 110000 eur
    • do 966 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MARIBOR, 339.900 €, 372,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – pisarne, Podravska – Maribor, zgrajeno l. 1980, obnovljeno l. 2023, K+P, neto površina 372,10 m2. Cena: 339.900 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Poslovni prostori se nahajajo na zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru.....

 
 
 
  Zemljišče, VODOLE, 29.990 €, 377,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 295.000 €, 380,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1993, 1.012 m2 zemljišča, Odlična priložnost za nakup prenovljene samostojne hiše v Zlatoličju z gostinskim lokalom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Odlična priložnost za nakup samostojne hiše v Zlatoličju, ki ponuja prenovljeno trisobno stanovanje in....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 1.425.000 €, 380,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 1996, 42.872 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.425.000,00 EUR Dobrodošli na zgodovinski Zagajski domačiji, slikovitem koščku slovenske kulturne dediščine sredi slikovite pokrajine. To prostrano posestvo, zgrajeno na temeljih....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 110.000 €, 381,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

381,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 461 m2 zemljišča, P+M, Na Ptujski Gori je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z idejnim projektom za 4 stanovanja. Skupna površina znaša 381,4 m2, parcela 461 m2. Objekt stoji ob asfaltni cesti, ima urejeno zemljiškoknjižno stanje, urejen....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 289.000 €, 390,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

390 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2019, 578 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Pozdravljeni; prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta KJE: Lenart v Slovenskih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 450.000 €, 393,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

393 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 1998, 832 m2 zemljišča, K+P+M, Prostorna in elegantna hiša v Vojniku, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji v Vojniku, Savinjska, Slovenija, vas pričakuje izjemna priložnost za nakup prostorne in elegantne hiše 382 m2....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 531.000 €, 393,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

393 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 201.009 m2 zemljišča, K+P+M, Idilična kmetija na samem - ko se narava in mir združita v popolno celoto, prodamo. Cena: 531.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj je čudovita kmetija, obdana z rodovitno zemljo, travniki, njivami in gozdovi – vse....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 123.000 €, 394,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

394,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.186 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi delež do 1/8 nepremičnine na Zgornji Polskavi. Po Gursu hiša obsega 394m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 1168m2 velikem zemljišču. Etažna lastnina ni urejena. Prostorna hiša je kakovostne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-54 (od skupaj 54)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!