• GoHome Professional
nepremičnine štajerska balkon 120 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine štajerska balkon 120 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska balkon 120 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska balkon 120 m2" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.752 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 130 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, POLZELA, 309.400 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-153 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 4 sobnega stanovanja na Malteških dvorih, ki se nahaja v tretjem nadstropju bloka, zgrajene l. 2019. Stanovanje obsega 119,70 m2 bruto površine, od tega 97,60 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, ROGATEC, 220.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 895 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Družinska hiša v Trličnem, Rogatec Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Trlično, Rogatec, je na voljo prostorna družinska hiša, ki stoji na zemljišču velikosti 895 m². Hiša,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine štajerska balkon 120 m2'
276.379 €
130.000 €
319.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, 233.000 €, 120,60 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 257.000 €, 121,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., Predstavljamo vam izjemno priložnost,za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 2010, v mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 272.999 €, 118,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-176 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 118 m2 bruto površine, od tega je 99,5 m2 uporabne površine, 15,32 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE GRADIŠČE, 169.000 €, 122,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

122 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.680 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V okolici Šentilja se prodaja zanimiva starejša hiša, ki se nahaja v zelenem okolju in v bližini vse potrebne infrastrukture (10-15 min). Hiša ima cca 122 m2, zgrajena leta 1952 in ima 3 etaže.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 116,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-495 Ogled oglasa na strani ponudnika V prvem nadstropju poslovno - stanovanjskega objekta mestnega jedra Ptuja, zgrajenem leta 1996, prodamo svetlo 4,5-sobno stanovanje, skupne kvadrature 116,3 m2, z balkonom in kletjo, zelo dobro funkcionalno efektivne razporeditve.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 319.478 €, 115,80 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo 4 nova nadstandardna stanovanja na odlični lokaciji pod Pohorjem v Mariboru. Stanovanja se ponašajo z odlično mirno lokacijo ter kvalitetno in nizkoenergetsko gradnjo. Na voljo sta dva 3 sobna stanovanja (neto tlorisnih površin 110,66m2 in 186,98m2) ter dva 4 sobna stanovanja....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-510 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1958, naprodaj prijetno, zelo svetlo 3 - sobno stanovanje, skupne izmere 114,30 m2, zelo funkcionalne razporeditve z dvema balkonoma. Stanovanje je....

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 300.000 €, 126,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.196 m2 zemljišča, Dva objekta na sončni legi Slivniškega Pohorja.Na približno 700 m nadmorske višine je na voljo stanovanjska hiša s samostojnim dodatnim objektom, v katerem se nahajata delavnica in garsonjera. Nepremičnina stoji na parceli....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 200.000 €, 127,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-392 Ogled oglasa na strani ponudnika Ta čarobna nepremičnina se nahaja v slikovitem kraju Zgornje Negonje, le 1 km oddaljena od obvoznice, ki povezuje Rogaško Slatino, ter 4 km stran od središča mesta oz. 7 minut vožnje z avtomobilom. Ustoličena na višjem delu....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 189.000 €, 128,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

128,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2001, 2.111 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša v Podplatu pod Bočem (K+P+M, 128,6 m2) na zemljišču 2.111 m2. V pritličju dnevna soba, kuhinja z jedilnico in kopalnica, v mansardi spalni prostor z balkonom, v kleti shramba. Hiša....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 287.814 €, 128,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-175 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 127,5 m2 bruto površine, od tega je 110,7 m2 uporabne površine, 13,6 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 67.990 €, 130,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji vikendice v Sladki Gori, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 2864 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 130 m2 skupne površine. Pred hišo je zakopan zalogovnik za deževnico 8000 L, ki je namenjen....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-156 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Ptujska Gora, v stanovanjskem zaselku je naprodaj obnovljena stanovanjska hiša, z dodatnim gospodarskim poslopjem, preurejenim v kurilnico, garažo in letno kuhinjo, ki se nadaljuje v drvarnico. Hiška ima svoje začetke....

 
 
 
  Hiša, DOBRNA, 89.500 €, 110,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-515 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja nepremičnina s prelepim razgledom tik nad zdraviliščem Dobrna. Zadnjih cca 50 metrov je dovoz po makadamu. Hiša ima javni vodovodni, kanalizacijski, telefonski ter elektro priključek, v planu pa je....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA VOLIČINA, 199.900 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

130,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2025, 11,41 m2 zemljišča, K+P, Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu - mir, zasebnost in čar podeželja, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu – mir, zasebnost in čar podeželja! Pozdravljeni,....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 134.900 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

130,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2024, 326 m2 zemljišča, K+P+M, Prodamo stanovanji v dvostanovanjski stavbi s parcelo in teraso z razgledom na Ruše - idealna priložnost za bivanje in oddajanje, prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Prodamo stanovanji v dvostanovanjski....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 225.000 €, 131,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-388 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam privlačno hišo, ki se nahaja le korak stran od centra Rogaške Slatine. Zgrajena leta 2007, se nahaja na mirni lokaciji. S svojo neto tlorisno površino 141 m2 in 131 m2 uporabne površine vam nudi obilico prostora....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-27 (od skupaj 26)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• nepremičnine maribor
  • nepremičnine v ljubljani okoli 60 kvadratov