• GoHome Professional
nepremičnine štajerska balkon do 140 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine štajerska balkon do 140 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska balkon do 140 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska balkon do 140 m2" je bilo najdenih 147 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.109 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manjši)
    • 150 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 86.000 €, 50,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-517 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja, kopalnica ter soba, v drugi etaži dve sobi ter v tretji podstreha. Pomožni objekt tudi....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 3.443 m2 zemljišča, Lastnič zidanica, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR NE GLEDE NA PONUDBENO CENO pričakujemo vaše ponudbe. Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, BEZENA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR 2-sobno stanovanje z balkonom – Bezena, Ruše Na mirni in prijetni lokaciji v Bezeni (Ruše) je na voljo sodobno, funkcionalno zasnovano 2-sobno stanovanje, vseljeno in dokončano leta 2021. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

44,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: do cca 149.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 99.990 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 7/7 nad., prodamo. Cena: 99.990,00 EUR Udobje in slog na pravem mestu! Predstavljamo vam osupljivo elegantno 1-sobno stanovanje v živahnem, a zelenem naselju Tezno. S skrbno izbrano opremo in čudovitim pogledom na Pohorje je ta dom pravi dragulj....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-147 (od skupaj 147)

<< <1 2 3 4> >>