• GoHome Professional
nepremičnine štajerska balkon urejeno najdražje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine štajerska balkon urejeno najdražje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska balkon urejeno najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska balkon urejeno najdražje" je bilo najdenih 106 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.764 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CVETKOVCI, 155.000 €, 132,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

132 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.715 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V lepo urejenem in mirnem naselju stanovanjskih hiš v naselju Cvetkovci, ki je od mesta Ormož oddaljeno slabih 10 km, Vam v nakup ponujamo urejeno, vseskozi vzdrževano, tri sobno, visoko pritlično,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-156 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Ptujska Gora, v stanovanjskem zaselku je naprodaj obnovljena stanovanjska hiša, z dodatnim gospodarskim poslopjem, preurejenim v kurilnico, garažo in letno kuhinjo, ki se nadaljuje v drvarnico. Hiška ima svoje začetke....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

44,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Objekt se nahaja v vaškem naselju stanovanjskih hiš. Cesta, ki vodi do hiše je občinska, asfaltirana in ni prometna, kjer se nahaja tudi avtobusna postaja za osnovnošolske otroke. Pred objektom je večje dvorišče in zelenica. Oddaljenost od mesta Celje 13km. Oddaljenost hiše od AC....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 1967, prenovljeno l. 2019, 2./3. nad., neto tlorisna površina 73,40 m2, uporabna površina 58,40 m2, balkon 15,00 m2. Cena: 130.000 EUR. Na mirni lokaciji v bližini centra Rogaške Slatine posredujemo pri prodaji 2-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 123.000 €, 394,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

394,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.186 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi delež do 1/8 nepremičnine na Zgornji Polskavi. Po Gursu hiša obsega 394m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 1168m2 velikem zemljišču. Etažna lastnina ni urejena. Prostorna hiša je kakovostne....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-106 (od skupaj 106)