• GoHome Professional
nepremičnine štajerska banka vsaj 180 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine štajerska banka vsaj 180 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska banka vsaj 180 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska banka vsaj 180 m2" je bilo najdenih 23 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 653 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manjši)
    • 190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 55000 eur
    • do 69000 eur (povprečna cena)
    • do 83000 eur
    • do 698 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 346.076 €, 208,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Dodaten opis Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 278.000 €, 186,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

186,96 m2, samostojna, zgrajena l. 1929, adaptirana l. 2002, 828 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 187 m2, ki se nahaja v mirnem in urejenem naselju Gorica v občini Velenje. Hiši pripadajo tudi večja delavnica, garaža (oboje....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine štajerska banka vsaj 180 m2'
198.000 €
279.000 €
350.000 €
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 196.900 €, 179,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

179 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2023, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 1.000,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 180.000 €, 213,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-216 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini centra v Rogaški Slatini posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Nahaja se na mirni lokaciji, primerni za družine. Hiša sestoji iz dveh etaž (P+1). V pritličju se nahaja kuhinja z jedilnico, dnevna soba,....

 
 
 
  Hiša, ŠTORE, 650.000 €, 285,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2015, 1.074 m2 zemljišča, K+P+M, Na odlični sončni legi in na obrobju urejenega kraja Štore pri Celju, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Prostorna družinska hiša, ki ponuja veliko prostora za ureditev bivanja po lastnih željah. Sama....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1800, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 450.000,00 EUR Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 390.000 €, 470,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

470 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 1996, 2.279 m2 zemljišča, V neposredni bližini centra Rogaške Slatine, je na prodaj prostorna in redno vzdrževana stanovanjska hiša, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša je preurejena v 4 opremljene stanovanjske enote - dve dvosobni....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 29.050 €, 581,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 118.900 €, 949,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lastnosti zemljišča: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Velikost zemljišča: 949 m2 Lokacija: Celje - Nova vas oddaljenost od centra 5 min dostop do avtoceste z dveh strani, izhoda (Celje center in Celje zahod) trgovina 2 min pošta, banka, lekarna 5 min vrtec 2 min bljižina osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 415.000 €, 3420,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

3.420 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela nekaj minut iz centra Maribora, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Na mirni lokaciji nad zadnjimi hišami na pobočjih Piramide je na prodaj veliko, unikatno zemljišče v izmeri 3.470 m2. Sestavlja ga obsežen del za stanovanjsko gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, RESNIK, 250.000 €, 1961,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

1.961 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z gradbenim dovoljenjem nune - rogla, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega stavbnega zemljišča na eni izmed najbolj iskanih turističnih lokacij v Sloveniji na Rogli. Zemljišče v skupni izmeri 1961 m² se....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VELKA, 29.000 €, 1314,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

1.314 m2, zazidljiva, Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2. Na zemljišču stoji stanovanjska hiša, ki v naravi predstavlja ruševino. Objekt je....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 102.214 €, 2086,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2023.,

www.indomio.si

2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 80.000 €, 602,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče z izdelanim zazidalnim načrtom, Slovenske Konjice, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo varovanega dvojčka – OBJEKTA, ki je primeren za starejše osebe in paraplegike. Na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-22 (od skupaj 21)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!