• GoHome Professional
nepremičnine štajerska do 92000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremičnine štajerska do 92000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska do 92000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska do 92000 eur" je bilo najdenih 471 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 452 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 540 m2
    • do 680 m2
    • 680 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 680 m2
    • 820 m2
  •  Po ceni
    • 87000 eur (malo cenejši)
    • 96000 eur (malo dražje)
    • do 68 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, DUPLEK, 35.000 €, 702,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-499 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku je na voljo 702 m2 zazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, 3 min do OŠ Duplek, 15 minut vožnje do Ptuja, cca 20 minut do Maribora, 25 min do Slovenske Bistrice. Nahaja se v naselju, ob in na parceli komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 35.000 €, 8500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela leži na sončni legi v zelo umirjenem okolju, oddaljena 14 km od zdravilišča Rogaška Slatina in zdravilišča Podčetrtek 20 km, na parceli je priklopljen vodovod in elektrika, obstaja možnost priklopa telefona in kabelske, na parceli je vinograd v katerem je 250 trstov(sivi pino,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-319 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in sončni lokaciji na Zgornji Velki prodamo manjšo starejšo hiško, zgrajeno leta 1934, ki je potrebna temeljite prenove ali namenjena rušitvi. Hiša po podatkih GURS meri 28,0 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 35.000 €, 835,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam gradbeno parcelo 500m od centra Šentilja in 2 km do Avstrijske meje. .

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 35.000 €, 452,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

452 m2, zazidljiva, V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m2, namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m², namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše.....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKA NEDELJA, 34.704 €, 1928,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.928 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 18,00 EUR/m2 V mirnem in urejenem okolišu naselja Velika Nedelja, južno od železnice, posredujemo pri prodaji gradbene parcele oz. stavbnega zemljišča. Teren oz. parcela je v pretežnem delu ravna in ima skoraj popolno obliko....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI PORČIČ, 34.200 €, 760,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2024.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Spodnji Porčič, Lenart v Slovenskih Goricah: V neposredni bližini Lenarta v Slovenskih Goricah, prodamo tri gradbene parcele v velikosti 698 m2, 760 m2 in 807 m2. Link do video predstavitve: https://youtu.be/I0eFKZ6CFSY LASTNOSTI NEPREMIČNINE:....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 34.000 €, 7651,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

7.651 m2, zazidljiva, Zazidljivo in gozdno zemljišče Sladka Gora, prodamo. Cena: 34.000,00 EUR Na prodaj je edinstvena priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v čudoviti regiji Savinjska, v kraju Sladka Gora. Ta nepremičnina, ki obsega izjemnih 7651 kvadratnih metrov gozdne površine....

 
 
 
  Hiša, GORENJSKI VRH, 34.000 €, 195,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 32.000 €, 1108,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO parcelo: lokacija Ranče (k. o. 702) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Ranče 36 Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ev6V2Bo6KoRrLkzw7 Št. parcele: k. o. 702 parcela 114/2 (1108 m2) Velikost zemljišča: 1108 m2 Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 32.000 €, 19219,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.09.2025.,

www.indomio.si

19.219 m2, nezazidljiva, gozd, nesekan mešan gozd, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Naprodaj gozd velikosti 19219m2 v kraju Dramlje. V gozdu urejene gozdne poti in dostopi. Pretežno mešani gozd, zdrav primeren za aktivno gospodarjenje. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame obveznost....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJA VOLIČINA, 32.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v prijetnem mirnem naselju, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v prijetnem in mirnem naselju Spodnja Voličina. Parcela v velikosti 800 m² in je v rahlem naklonu in je v središču naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 31.882 €, 1925,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-18 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gradiška I prodamo dve zazidljivi parceli. Parceli sta locirani na sončnem pobočju, v ne strnjenem delu naselja in sta pod rahlim naklonom. 1. Parcela 205/2 1086 m2 41.402,00 eur 2. Parcela 205/3 839 m2 31.882,00 eur....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 796,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

796 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m2, ki je na voljo za prodajo in predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v mirnem okolju, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m², ki je na voljo....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 780,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu narave, primerno za različne bivalne ali investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI BREBROVNIK, 30.900 €, 336,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2025.,

www.indomio.si

336 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo parcelo in kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 4492 m2, od tega 336 m2 zazidljive površine. Na parceli je priključek za vodo ter priključek za kabelsko in tel.. Na kmetijskem zemljišču je vinograd, ki ga trenutni lastnik obdeluje.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI VELOVLEK, 30.000 €, 3560,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

3.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 513 m2 stavbnega, ostalo kmetijsko, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti prodamo skupno 3.560 m2 zemljišča, sestavljenega iz 513 m2 stavbnega in preostalo kmetijskega zemljišča. Celoten teren....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, VODOLE, 29.990 €, 377,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 29.990 €, 5434,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

5.434 m2, zazidljiva, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m2 od tega 980 m2 gradbenega z elektriko, vodovod mestni, tel. in optika za priklop, čaka novega lastnika :), prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m² od tega 980 m² gradbenega z elektriko, vodovod....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 29.900 €, 494,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2024.,

www.indomio.si

494 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče - Rogla, prodamo. Cena: 29.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, ki se na nahaja pri spodnjem delu proge Mašinžaga. Parcela je v velikosti 494m2. .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 29.050 €, 581,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 29.000 €, 1104,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-463 Ogled oglasa na strani ponudnika Delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče na Janežovskem vrhu v občini Destrnik. Do mesta Ptuj je le 7 minut vožnje z avtom. Dostopna lega, le kakšen kilometer z glavne ceste Ptuj-Lenart. V kolikor iščete sončno parcelo z....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 29.000 €, 8413,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-381 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj kmetijsko zemljišče, ki v naravi predstavlja travnik na dobri lokaciji v Janežovskem vrhu. Obsega 8.413 m2, zemljišča, bonitetni razred 53. Parcela je urejena ter vpisana v zemljiško knjigo. Brez bremen. Cena 3,5....