Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine štajerska do 932 eur/m2" je bilo najdenih 763 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 318 €/m2
Omeji iskanje
Danes,
www.indomio.si
5.387 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 2020, 2.761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS V BISTRICI OB DRAVI – VAŠA PRILOŽNOST ZA POSLOVNI PREBOJ. ZGODOVINA IN PRILOŽNOST V ENEM Legendarna tovarna v Bistrici ob Dravi, kjer so nastajali....
22.03.2026.,
www.indomio.si
496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....
05.05.2026.,
www.gral-nepremicnine.si
POVPRAŠEVANJE – NAKUP ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA ZA IZGRADNJO GOSTINSKEGA OBJEKTA v SLOVENSKI BISTRICI .
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321004-453 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ravnega, sončnega zazidljivega zemljišča, v velikosti 596 m2. Zemljišče se nahaja v novem nastajajočem naselju ob šoli. Vsi priključki se nahajajo v neposrednji bližini parceli, dostop do parcele je....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321004-452 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ravnega, sončnega zazidljivega zemljišča, v velikosti 717 m2. Zemljišče se nahaja v novem nastajajočem naselju ob šoli. Vsi priključki se nahajajo v neposrednji bližini parceli, dostop do parcele je....
30.04.2026.,
www.indomio.si
3.923 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Na prodaj štiri gradbena zemljišča v Pernici, občini Pesnica – odlična priložnost za investitorje Na razgledni lokaciji v Pernici, v občini Pesnica, so naprodaj štiri gradbena zemljišča v skupni izmeri 3.923 m2 z urejenim dostopom,....
09.12.2025.,
www.indomio.si
1.774 m2, zazidljiva, Na voljo je čudovita zazidljiva parcela v Kamnici, idealna tako za posameznike, ki si želijo zgraditi sanjski dom v objemu narave, kot tudi za investitorje, ki iščejo odlično priložnost z velikim potencialom, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 LASTNOSTI: velika površina,....
17.01.2026.,
www.indomio.si
1.774 m2, zazidljiva, Spoštovani,prodamo zemljišče s parcelno št. 701/9, k. o. 636 Kamnica v velikosti 1774 m2 na dvignjeni in osončeni parceli ob naslovu Kamniška Graba 78a, Kamnica, Upravna enota Maribor, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Namenska raba zemljišča je v deležu 63% kot območje....
08.11.2025.,
www.indomio.si
1.274 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.900,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni izmeri 1.274 m² se nahaja v naselju Log v bližini Bristrice ob Dravi. Parcela je namenjena gradnji, kar omogoča različne možnosti uporabe v skladu z veljavno prostorsko zakonodajo. Lokacija v Logu predstavlja....
09.08.2025.,
www.indomio.si
377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321056-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Rančah nad Framom je naprodaj stavbno zemljišče pod naklonom, ki se nahaja ob asfaltirani cesti. Po podatkih Geodetske uprave RS je velikosti 493 m2. Dimenzije parcele -tloris -so v slikovnem materialu-zadnja slika. Iz potrdila....
05.06.2024.,
www.indomio.si
500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju Sodinci, na Ptuju, je na prodaj urejana zazidalna parcela, velikosti 500 m². Zemljišče je popolnoma ravno, pravilne pravokotne oblike. Do zemljišča vodi utrjena pot,....
29.10.2025.,
www.indomio.si
452 m2, zazidljiva, V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m2, namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m², namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše.....
Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 €
z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €
09.04.2026.,
www.indomio.si
760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....
22.11.2025.,
www.indomio.si
6.315 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti - 6.315 m2, Šentjur, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 PRODAJA: Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti – 6.315 m², Šentjur Na izjemni lokaciji ob Cesti Kozjanskega odreda v Šentjurju posredujemo....
05.02.2025.,
www.indomio.si
508 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela blizu narave, čeprav le streljaj od Maribora! V mirnem okolišu v Miklavžu, prodajamo stavbno zemljišče v izmeri 508m2. Sončna parcela je na koncu slepe ulice. Kraj nudi vso potrebno infrastrukturo, hkrati pa tudi ogromno sprehajalnih....
28.03.2026.,
www.indomio.si
1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....
04.03.2026.,
www.indomio.si
1.216 m2, zazidljiva, parcela na prisojni legi z razgledom, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji na Bukovcu (nad Zgornjo Polskavo) je naprodaj prostorno zazidljivo zemljišče skupne izmere 1216 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo lastnega doma ali investicijo.....
10.04.2026.,
www.indomio.si
2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....
26.05.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Izjemna nepremičnina,enkratna naložba v Zrečah (Slovenija) , mirno za prebivanje v neposredni bližini hotela DOBRAVA , 1000m do Termalnega zdravilišča TERME ZREČE,7 km do term Dobrna, 4 km oddaljenosti od avto ceste Lj- MB, ugodno prodamo, večji novejši poslovni kompleks, v velikosti....
19.08.2025.,
www.indomio.si
1.150 m2, zazidljiva, Lepa ravninska parcela z vso komunalno in energetsko infrastrukturo na ali ob parceli, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Na prodaj prostorna zazidljiva parcela z infrastrukturo. Na parceli se že nahaja vodvod, kanalizacija in telekomunikacije. Elektrika poteka po....
Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 €
z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €
12.06.2025.,
www.indomio.si
523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....
10.01.2026.,
www.indomio.si
1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....
24.02.2026.,
www.indomio.si
1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....
11.11.2024.,
www.indomio.si
1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....
25.06.2025.,
www.indomio.si
18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....
19.06.2025.,
www.indomio.si
4.595 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 323.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo zazidljivo parcelo velikosti 4.595 m², ki se nahaja ob regionalni cesti 403 iz smeri Vojnik. Parcela je na desni strani te ceste pred Mercator centrom na Frankolovem. Nahaja se le 10 km od Celja in priključka....
25.06.2025.,
www.indomio.si
4.761 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Hočkem Pohorju prodamo večje gradbeno zemljišče (7 parcelnih številk), primerno za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 333.270,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo večje, gradbeno zemljišče - 7....
21.01.2025.,
www.indomio.si
10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....
22.01.2026.,
www.indomio.si
10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 712.880,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! Na čudoviti in mirni lokaciji, obdani z naravo, vam v nakup lahko ponudimo večje zazidljivo zemljišče,....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .
12.03.2026.,
www.indomio.si
787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....
03.09.2024.,
www.indomio.si
1.149 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V Bratislavcih, razpršenem naselju v občini Dornava (poštni okoliš Polenšak), prodamo v celoti stavbno zemljišče, skupne površine 1.149 m2. V gornjem delu ob cesti ravno, nato z nekoliko naklona, ki omogoča razgled po sosednjih gričih....
20.04.2026.,
www.indomio.si