• GoHome Professional
nepremičnine štajerska terasa 230 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine štajerska terasa 230 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska terasa 230 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska terasa 230 m2" je bilo najdenih 25 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.159 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manjši)
    • 240 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 89000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RADEČE, 255.000 €, 229,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-160 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljene lepo vzdrževane dvo stanovanjske hiše v neposredni bližini centra Radeč, ki je bila zgrajena leta 1969, ter stoji na 552 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 229,10 m2. V garaži je mogoče....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 267.000 € na 249.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 249.000 €, 227,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 267.000 €
12.04.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

227,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2010, 649 m2 zemljišča, Hiša na mirni lokaciji v Slovenskih KonjicahNa izjemni in mirni lokaciji v neposredni bližini centra Slovenskih Konjicah vam predstavljamo samostojno hišo s skupno površino 168,3 m2 ter zemljiščem v velikosti....

 
 
 
  Hiša, KOZJE, 218.000 €, 226,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

226 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, 2.524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 218.000,00 EUR Družinska hiša z razgledom, bazenom in veliko parcelo – Lesično, občina Kozje Na mirni in sončni lokaciji v Lesičnem v občini Kozje prodamo prostorno družinsko hišo- dvojček z bazenom in čudovitimi....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine štajerska terasa 230 m2'
335.000 €
360.000 €
350.000 €
  Hiša, MELJSKI HRIB, 265.000 €, 226,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji na Meljskem hribu prodamo družinsko hišo, zgrajeno leta 2017. Hiša po podatkih GURS meri 225,8 m2 neto tlorisne površine, od tega 131 m2 uporabne površine. Velikost pripadajočega zemljišča....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI KLJUČAROVCI, 190.000 €, 234,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

234,9 m2, hiša, zgrajena l. 1967, 714 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjsko-poslovna priložnost v Spodnjih Ključarovcih. Naprodaj gostilna (85,3 m2 + terasa 33,1 m2, oddana v najem) in stanovanje (62,5 m2) z ločenima vhodoma. Pripada dvorišče/parkirišče. Možnost bivanja in takojšnjega prihodka....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 329.000 €, 235,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

235,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 809 m2 zemljišča, V slikovitem Šentilju, v občini Šentilj, se nahaja elegantna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1995. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi redno in neprekinjeno vzdrževana. Njena zasnova in urejenost prinašata prijetno udobje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 280.000 €, 236,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lepo vzdrževano medetažno stanovanjsko hišo, po podatkih GURS-a skupne površine 235,5 m2. Hiša se nahaja na mirni in sončni legi, v naselju stanovanjskih hiš ter je zadnja v vrsti. Prostori v hiši so....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 164.500 €, 237,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo ohranjene in opremljene stanovanjske hiše v Rogaški Slatini, ki je bila zgrajena leta 1971, ter stoji na 1910 m2 velikem stavbnem zemljišču. Objekt ima 256 m2 skupne površine, od tega 144 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 220.000 €, 239,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

239,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2024, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Na eni najlepših razglednih točk Savinjskih Alp je naprodaj samostojna, urejena gorska posest, ki združuje kakovostno stanovanjsko hišo, velik kos zemljišča in redko prednost....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 249.000 €, 239,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

239,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2024, 2.735 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Na eni najlepših razglednih točk Savinjskih Alp je naprodaj samostojna, urejena gorska posest, ki združuje kakovostno stanovanjsko hišo, velik kos zemljišča v velikosti....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 279.500 €, 240,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-375 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša Ostrožno Celje vas vabi na ogled. Hiša je dobro vzdrževana in v hiši so izdelana 2 stanovanja + v pritličju je poleg garaže, kotlovnice in letne kuhinje še večnamenski prostor. Hiša ima vsaj 4 spalnice, 2 kopalnici....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 279.000 €, 242,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – gostinski prostor, Podravska – Maribor zgrajen l. 1987, obnovljena fasada l. 2011, obnova strehe l. 2004, pritličje, neto površina 242,90 m2. Cena: 279.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na odlični in frekventni....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 230.000 €, 243,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-522 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem spalnem naselju hiš konec slepe ulice v Lenartu v Slovenskih goricah prodamo skrbno, redno vzdrževano in negovano hišo, z letnico izgradnje 1991, nazadnje obnovljeno 2022 (kopalnica),....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 240.000 €, 243,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje družinske hiše (242,5 m2 neto površine, povzeto po GURS) v občini Hoče - Slivnica (naselje Rogoza), ki je bila zgrajena leta 1986 in stoji na 342 m2 velikem zemljišču (povzeto po GURS) na sončni....

 
 
 
  Hiša, ŠKALE, 449.000 €, 243,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

243,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 70.367 m2 zemljišča, K+P+1+M, Čudovita kmetija v Škalah pri Velenju na mirni lokaciji ponuja ravnovesje narave, zasebnosti in udobja. S 70.367 m2 zemljišča, vključno s hišo 243,9 m2, tremi spalnicami in dvema gospodarskima objektoma, je popolna....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 214,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

214,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2022, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, z veseljem vam predstavljam izjemno samostojno hišo, ki ni le nepremičnina, temveč prostor, kjer se ustvarjajo zgodbe, mir in občutek pravega doma, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Pozdravljeni, z....

 
 
 
  Hiša, OREHOVA VAS, 290.000 €, 248,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 549 m2 zemljišča, dvostanovanjska hiša, delno obnovljena, odlična lokacija, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na Rački cesti v Podravju je na voljo hiša, primerna za večjo družino ali dvogeneracijsko bivanje. Nepremičnina stoji v urejenem naselju....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 219.000 €, 249,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

249,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.048 m2 zemljišča, P+1+M, blizu prometne infrastrukture, prostorna razporeditev sob, sončna lega, polno opremljeno, možnost dejavnosti v pritličju, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR MORJE PRI FRAMU; Strma 19: Prodamo lepo vzdrževano samostojno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, STRANICE, 230.000 €, 210,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

210 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.680 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Zeleno zatočišče za ljubitelje narave - hiša na robi narave! Edinstvena hiša, preobražena iz zidanice in na lokaciji v Stranicah pri....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 346.076 €, 208,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Dodaten opis Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 225.000 €, 252,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-254 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje stanovanjske hiše v Celju, ki je bila zgrajena leta 1955, ter stoji na 1.831 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 282 m2 skupne površine, od tega 141,5 m2 uporabne površine. Velikost in lokacija omogočata....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-24 (od skupaj 23)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!