• GoHome Professional
nepremičnine štajerska vsaj 280 m2 čim večje - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • nepremičnine štajerska vsaj 280 m2 čim večje - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine štajerska vsaj 280 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine štajerska vsaj 280 m2 čim večje" je bilo najdenih 726 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 468 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 8200 eur
    • do 10000 eur (povprečna cena)
    • do 12000 eur
    • do 103 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠENTJUR, 449.000 €, 263,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

263,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 651 m2 zemljišča, P+1+M, večstanovanjska stavba, 4 stanovanjske enota, top lokacija, 8 parkirnih mest, garaža, nadstrešek, investicijska priložnost, večgeneracijsko bivanje, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Večstanovanjska hiša z več ločenimi enotami....

 
 
 
  Hiša, POČEHOVA, 265.000 €, 262,30 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321069-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo vam izjemno priložnost za nakup dvostanovanjske hiše s čudovito lego nad tremi ribniki v Počehovi, le 5 minut iz centra Maribora. Ta prostorna in dobro vzdrževana hiša ponuja obilje prostora, naravne....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 220.000 €, 261,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1031 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja praktično v samem centru s čudovitim pogledom na ptujski grad. Gre za enostanovanjsko stavbo l. izgradnje 1961, vendar izredno lepo urejeno in dobro vzdrževano. Etažnost je K+P+1, ima pa 261 m2 skupne in 177....

 
 
 
  Hiša, PRAPRETNO, 79.000 €, 260,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Prapretno je naprodaj nedokončana stanovanjska hiša pod katero je v celoti opredeljeno zazidljivo zemljišče, površine 903 m². Infrastruktura dostop po javni asfaltirani cesti vodovovod električni priključek priprava za optični priklop za internet in TV Lokacija-oddaljenost....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 169.000 €, 258,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-112 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v naselju Nova vas pri Ptuju prodamo družinsko hišo, zgrajeno leta 2012. Hiša po podatkih GURS meri 258,1 m2 neto tlorisne površine, od tega 142,3 m2 uporabne površine. Velikost pripadajočega zemljišča je....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 249.000 €, 258,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-311 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Pekrah prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (K+P+M). Hiša se nahaja v mirni ulici samostojnih hiš na parceli velikosti 519 m2 z urejenim dostopom. Okolica je lepo vzdrževana....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 195.000 €, 255,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-56 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem delu Maribora s pogledom na Pohorje prodamo hišo zgrajeno leta 1902, stoječo na zemljišču velikosti 362 m2. Hiša je etažnosti klet+pritličje+mansarda. Površina tlorisa na parceli znaša 93m2. Hiša je....

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 445.000 €, 255,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

255,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, adaptirana l. 2014, 27.052 m2 zemljišča, K+P, Eksluzivno prodamo butično posestvo z zgodovinsko hišo, vinsko kletjo s prešo ter obsežnimi zemljišči, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V zavetju valovite štajerske pokrajine, kjer se tradicija vinogradništva....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 349.000 € na 299.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VOJNIK, 299.000 €, 254,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 349.000 €
28.03.2026 - 299.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

254,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2002, 376 m2 zemljišča, K+P, Prostorna vrstna atrijska hiša v Arclinu, Vojnik, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Na voljo je vrstna atrijska hiša v idiličnem naselju Arclin, Vojnik, v regiji Savinjska, Slovenija. Ta prostorna nepremičnina,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

254,8 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, VP/VP, Pisarne in gostinski lokal na dobri lokaciji v MB, prodamo. Cena: cca 270.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji (ali oddaji -10 eur/m2) dela velikega poslovnega kompleksa na Jadranski cesti 27. NAMEMBNOST:....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 225.000 €, 252,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-254 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje stanovanjske hiše v Celju, ki je bila zgrajena leta 1955, ter stoji na 1.831 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 282 m2 skupne površine, od tega 141,5 m2 uporabne površine. Velikost in lokacija omogočata....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 715-726 (od skupaj 726)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>