• GoHome Professional
nepremičnine 100 m2 padla cena urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 100 m2 padla cena urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 100 m2 padla cena urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine 100 m2 padla cena urejeno" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.640 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.950 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 149.950 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 175.000 €
10.04.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 149.950 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, K+P, Na mirni in hkrati zelo dostopni lokaciji v širšem središču Murske Sobote, na Partizanski ulici, je na voljo urejena in vzdrževana stanovanjska hiša, ki je bila v zadnjih letih postopno celovito posodobljena, prodamo.....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 225.000 € na 219.900 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 219.900 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 225.000 €
05.03.2026 - 219.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Ptuj, zgrajeno l. 1977, prenovljeno l. 2022, K+VP/1. nad., neto tlorisna površina 163,60 m2, uporabna površina 93,40 m2, pripadajoče zemljišče 299,00 m2. Cena: 219.900 EUR. Posredujemo pri prodaji lepo urejenega 3-sobnega stanovanja v dvostanovanjski....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.