• GoHome Professional
nepremičnine 1060 m2 najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 1060 m2 najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 1060 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 1060 m2 najceneje" je bilo najdenih 149 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 292 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1010 m2 (malo manjši)
    • 1110 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5900 eur
    • do 7400 eur (povprečna cena)
    • do 8800 eur
    • do 74 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOPER, 109.900 €, 1099,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, okolica, le 15 km od Kopra v vasi Hrastovlje prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.099 m2 (1/3 zazidljiva in 2/3 kmetijsko zemljišče). Parcela je namenjena razpršeni stanovanjski gradni, lahko pa tudi v turistične namene. Nahaja na robu zelenega pasu. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1000m2, predhodno bo potrebna parcelacija dela zemljišča. Zemljišče se nahaja v naselju Vogrsko (del v smeri proti Prvačini) na Goriškem. Telekomunikacije so ob dostopni poti, elektrika je na....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 115.000 €, 1000,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost.Na prodaj več zazidljivih zemljišč v industrijski coni Ruše. Zemljišča, različnih velikosti, imajo ravninsko lego, ključne priključke na ali v neposredni bližini, od AC odaljena zgolj 18 km in v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, VRZDENEC, 120.000 €, 1088,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

1.088 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Za parcelo je bilo že l. 2007 pridobljeno gradbeno dovoljenje, nakar je bila nepričakovano izključena iz namena zazidljivosti in stanovanjske rabe. Ponovno je postala zazidljiva po več letih in s tem vrednost povrnjena.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 120.000 €, 1001,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.001 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše na robu vasi. približno polovica parcele je za gradnjo hiše (območje Sss) preostala polovice je tudi stavbno zemljišče - zeleni pas (območje ZD). Del parcele kjer je možna gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTERNICA, 123.900 €, 1100,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večja parcela na umirjeni lokaciji - Bresternica, prodamo. Cena: 123.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Bresternici je naprodaj prostorno zemljišče skupne izmere 8.460 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo, investicijo ali....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 136.000 €, 960,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 136.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 138.700 €, 987,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

987 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 138.700,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 139.200 €, 992,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, POLHOV GRADEC, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi),....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, ravna parcela, nasuta, ob javni cesti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi), višina objekta 12m,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.850 €, 959,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

959 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna in gostinska dejavnost), v bližini je mestni avtobus, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca: - kupec plača davek....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 150.000 €, 1045,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.045 m2, zazidljiva, VIŠNJA GORA, 1.045 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, območje eno in dvostanovanskih hiš na odlični lokaciji v objemu narave. Partizanska cesta, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 155.200 €, 970,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

970 m2, zazidljiva, v mirnem, podeželskem okolju nad Ljubljansko meglo, le 15 minut od AC obroča, prodamo. Cena: 155.200,00 EUR Zazidljiva parcela v izmeri 970m2 se nahaja v mirni vasi Brezje, ob naselju Smrjene. Primerna za vse, ki iščete mirno podeželsko okolje z vsemi mestnimi....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 996 m2, zazidljiva, Na lepi lokaciji, le 500 m od Ivančne Gorice prodajamo sončno in ravno zazidljivo parcelo. z odprtim pogledom, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Meji na kmetijsko zemljišče. Možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe. Dostop je urejen iz občinske ceste.....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

996 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na lepi lokaciji, le 500 m od centra Ivančne Gorice, prodamo sončno in ravno parcelo. Parcela ima odprt pogled na naravo, kar omogoča kakovostno bivanje v stiku z naravo, hkrati pa nudi bližino vse potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 185.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 197.100 €, 1095,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, v mirnem podeželskem okolju, prodamo. Cena: 197.100,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se v bližini podružnične....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 243.900 €, 1111,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možna takojšnja izgradnja. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Prezide – Prodaje se građevinsko zemljište prvi red do mora površine 1000 m2; Prilaz na parcelu sa puta širine 5 metra – moguće je odmah ishodovati građevinsku dozvolu; Jedna od najljepših pozicija na otoku Viru – idealno za vilu ili apartmane; Vlasništvo uredno; Cijena....

 
 
 
  Zemljišče, VISOKO, 256.080 €, 1164,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

1.164 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Visokem je naprodaj stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče je v rahlem naklonu proti vzhodu. Možno je dokupiti še sosednji zemljišči 915 m2 730 m2, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na parceli stoji gospodarsko poslopje. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 265.100 €, 964,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

964 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V neposredni bližini Konjeniškega kluba Ljubljana Stožice prodamo stavbno zemljišče, namenjeno pretežno za večstanovanjske površine, delno pa za športne centre, Št. parc. je 491, 1735 k.o. Stožice, parcela je brez bremen, pridobljena je tudi....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 350.000 €, 1043,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.043 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2005, avtopralnica z vsemi dovoljenji, možnost izgradnje kakega drugega objekta območje centralnih dejavnosti, na frekventni lokaciji, vsi priključki, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST v Mariboru. V Industrijski Coni Studenci prodamo Poslovno-Skladiščni Objekt po ZNIŽANI CENI. Na voljo je poslovno-skladiščni objekt na atraktivni lokaciji....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, adaptiran l. 1981, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M/P+1+M, Na Studencih prodamo poslovno stavbo, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Na Studencih prodamo poslovno stavbo, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1959. V pritličju so skladiščni....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MORAVSKE TOPLICE, 409.000 €, 971,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2025.,

www.indomio.si

971,4 m2, gostinski lokal, trgovski center, zgrajen l. 1986, 1.386 m2 zemljišča, K/2 nad., Gostinsko - turistični objekt s potencialom tik ob hotelu Livada Prestige, prodamo. Cena: 409.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji večjega kompleska, ki obsega stanovanjsko hišo s....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 445.000 €, 1087,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, Za vas smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, velikosti 1.087 m2, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti Na elitni lokaciji 7minut od obvoznice, smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, v velikosti 1.087 m2. Pridobljena so vsa....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRBOVLJE, 450.000 €, 1080,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.080 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 2012, 1.265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR V Trbovljah prodamo kombiniran poslovni prostor v velikosti 1.080 m2 ( po GURS), v naravi pa je dejanska velikost skupaj z nadstreškom zadaj 1.292 m2. Stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 500.000 €, 1111,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

1.111 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob Ižanski cesti, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča na odlični lokaciji. Zemljišče na katerem stoji starejša stavba in 2 pomožna objekta po podatkih Geodetske uprave zemljišče obsega 1.111 m2. Pri tem....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENDAVA, 669.000 €, 1033,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 680.000 €, 1127,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.127 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, naprodaj zemljišče za poslovno-stanovanjsko gradnjo - lavrica pri ljubljani, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo izjemno atraktivno zemljišče, namenjeno gradnji poslovno-stanovanjskega objekta, ki se nahaja v Lavrici, le približno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 150)