• GoHome Professional
nepremičnine 1120 m2 čim večje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine 1120 m2 čim večje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 1120 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 1120 m2 čim večje" je bilo najdenih 133 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 318 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1060 m2 (malo manjši)
    • 1180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6200 eur
    • do 7800 eur (povprečna cena)
    • do 9400 eur
    • do 78 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, POSTOJNA, 1.742.000 €, 1014,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.014,1 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.742.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v poslovno stanovanjskem kompleksu, s skupno površino 1014,1 m2, ki se nahaja v pritličju in prvem nadstropju objekta. Nepremičnina predstavlja....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, POSTOJNA, 1.100.000 €, 1014,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.014,1 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v poslovno stanovanjskem kompleksu, s skupno površino 1014,1 m2, ki se nahaja v pritličju in prvem nadstropju objekta. Nepremičnina predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, DRAVOGRAD, 34.000 €, 1013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

1.013 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Na sončni lokaciji, s pogledom na Dravograd, posredujemo pri prodaji 1.013 m2 stavbnega zemljišča.Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot stanovanjska površina.Zemljišče ima neposredni dostop do ceste, v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 75.000 €, 1012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 960.000 €, 1011,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 970.000 €, 1010,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

1.010,8 m2, delavnica, zgrajena l. 1995, 2.186 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah – avtosalona, ki združuje prostorne mehanične delavnice,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-133 (od skupaj 133)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!