• GoHome Professional
nepremičnine 1120 m2 najdražje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 1120 m2 najdražje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 1120 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 1120 m2 najdražje" je bilo najdenih 133 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 318 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1060 m2 (malo manjši)
    • 1180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6200 eur
    • do 7800 eur (povprečna cena)
    • do 9400 eur
    • do 78 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 69.500 €, 1135,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela št. 3132/2 K.O. Ocizla .

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, KOBDILJ, 64.000 €, 1162,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

1.162 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, južna lega, mirna lokacija, prodamo. Cena: 64.000,00 EUR V kraškem naselju Kobdilj, tik ob znamenitem gradu Štanjel, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.162m². Kobdilj se nahaja na mirnem območju Krasa, ki je znano po svojih vinogradih,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, PODSABOTIN, 56.950 €, 1095,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom, prodamo. Cena: 56.950,00 EUR Na mirni lokaciji v naselju Podsabotinu prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.095 m2. Nahaja se na dvignjeni lokaciji nad zaselkom novejših hiš le 5 km iz Nove Gorice. Zemljišče ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 56.000 €, 1066,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-392 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Zreče imamo za vas stavbno zemljišče na katerem je sicer zgrajena vinska klet in pomožni lesen objekt. Torej v kolikor si želite preprosto uživat v naravi in razmišljate mogoče o gradnji stanovanjske hiše je tale zadeva....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 53.500 €, 1186,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

1.186 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, zeleno okolje, bližina Maribora, priključki v ulici, prodamo. Cena: 53.500,00 EUR FRAM: Ekskluzivno vam predstavljamo komunalno urejeno parcelo, na sončni in mirni lokaciji. Lokacija: https://maps.app.goo.gl/tZYcD8TMwK6wAcf69?g_st=com.google.maps.preview.copy....

 
 
 
  Zemljišče, IGA VAS, 53.000 €, 1082,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 49.988 €, 1109,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

1.109 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče v mirnem in sončnem zaselku Šedule, le 5 minut vožnje od AC priključka Dramlje. Skupna površina 1.109 m2 obsega 623 m2 stavbnega dela. Dovoljena gradnja prostostoječe hiše (K + P + M), urejen dostop s služnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 1142,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-141 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Polene, občina Slovenske Konjice prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1.142 m2. Dostop do zemljišča je neposredno iz asfaltirane občinske ceste. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom, na sončni legi, delno....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1067,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.067 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.067 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.067 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob cesti. Dostop do zemljišča je iz javne ceste. V naselju je v planu....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

1.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva sončna parcela Kungota-Gradiška-ugodno, prodamo. Cena: cca 41.402,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 39.000 €, 1080,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, blizu center Dobrna, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na mirni lokaciji v Dobrni, Zavrh nad Dobrno. Parcela je za stanovanjsko gradnjo in je v skupni velikosti 1.080m2. Za lokacijsko inforamcijo nas kontaktirajte. V neposredni....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 37.900 €, 1143,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

1.143 m2, zazidljiva, Gradbena parcela v Rošpohu, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR V Rošpohu prodamo gradbeno zemljišče. Zemljišče je v bivalnem naselju. Vsi priključki - elektrika, vodovod,.. so ob parceli. Dostop je po makedamski cesti (cca. 800 m je makedama), lastnik je solastnik....

 
 
 
  Zemljišče, DRAVOGRAD, 34.000 €, 1013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

1.013 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Na sončni lokaciji, s pogledom na Dravograd, posredujemo pri prodaji 1.013 m2 stavbnega zemljišča.Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot stanovanjska površina.Zemljišče ima neposredni dostop do ceste, v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 33.780 €, 1126,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,