• GoHome Professional
nepremičnine 1410 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine 1410 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 1410 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine 1410 m2" je bilo najdenih 133 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 230 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1340 m2 (malo manjši)
    • 1480 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6700 eur
    • do 8400 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 84 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
    • pritličje
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, KOČEVJE, 1.149.300 €, 1277,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2025.,

www.indomio.si

1.277 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2001, 4.443 m2 zemljišča, poslovna stavba, hala cca 1200 m2, mostovno dvigalo s progo 16 ton, pisarniški in pomožni prostori, stanovanjski del, ograjeno, CK, el,. voda, optika, asfaltni dostop, možnost širitve, možnost pridobitve subvencije....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 113.600 €, 1276,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji večjega zemljišča, v izmeri 1276m2. Zemljišče je sestavljeno iz večinoma zazidljive parcele in malenkostnega kmetijskega dela, ki ga predstavlja gozd. Dostop je preko asfaltirane....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 237.000 €, 1275,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2025.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo..V Šmarjah pri Kopru se ponuja sončna zazidljiva posest z odprtin pogledom na morje in z veliko potenciala, prodamo. Cena: 237.000,00 EUR Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo V Šmarjah pri....

 
 
 
  Zemljišče, IMENSKA GORCA, 25.500 €, 1275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 160.000 €, 1546,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-235 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Hoče prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.546 m2. Zemljišče je opredeljeno kot področje proizvodnih dejavnosti. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti. Priključki na javno komunalno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 101.900 €, 1274,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.274 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.900,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni izmeri 1.274 m² se nahaja v naselju Log v bližini Bristrice ob Dravi. Parcela je namenjena gradnji, kar omogoča različne možnosti uporabe v skladu z veljavno prostorsko zakonodajo. Lokacija v Logu predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 156.000 €, 1550,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2023.,

www.indomio.si

1.550 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Iščete mirno zavetje pred mestnim vrvežem, ne da bi se morali odreči udobju? Parcela velikosti 1.550 m2 se nahaja se v mirni soseski v okolici Ljubljane, obdana s čudovitimi gozdovi in naravo, sestoji pa iz zazidljive....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 127-133 (od skupaj 133)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.