• GoHome Professional
nepremičnine 150 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine 150 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 150 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 150 m2 najceneje" je bilo najdenih 243 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.777 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
  Stanovanje, TOMIŠELJ, 460.000 €, 151,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

151 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 2012, 228 m2 zemljišča, sodobno stanovanje, opremljeno v skandinavskem stilu, s kaminom in zelenim atrijem, na mirni lokaciji v bližini narave, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V prijetnem in urejenem naselju v Tomišlju, ob vznožju Krima, je na voljo svetla....

 
 
 
  Hiša, TOMIŠELJ, 460.000 €, 151,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

151 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2012, 228 m2 zemljišča, sodobno stanovanje, opremljeno v skandinavskem stilu, s kaminom in zelenim atrijem, na mirni lokaciji v bližini narave, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V prijetnem in urejenem naselju v Tomišlju, ob vznožju Krima, je na voljo....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA, 462.000 €, 157,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica – Notranje Gorice (Žabnica), novogradnja, zgrajeno l. 2025, P+M, bivalna površina 157,00 m2, pripadajoče zemljišče v izmeri 333,00 m2, 3. podaljšana gradbena faza, tri parkirna mesta, odlična lokacija, odprt pogled na Ljubljansko barje. Cena: 462.000....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 470.000 €, 148,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

148,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1961, 383 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom v bližini BTC-ja na naslovu Kajuhova 8, Ljubljana. Hiša, ki ima po podatkih GURSa 116,7 m2, je bila zgrajena leta 1961 in stoji na parceli v izmeri 383m2.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 470.000 €, 152,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

152,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na odlični in mirni lokaciji na Ježici, v bližini Ruskega carja, prodamo vrstno hišo, ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 144 m². Hiša obsega tri etaže (P+N+M) in je bila leta....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRPELJE, 475.800 €, 158,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

158,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2009, P/4 nad., Na dobri lokaciji v Kozin i prodamo poslovni prostor - slaščičarno v izmeri 158,60 m2 s teraso. Lokal je popolnoma opremljen z opremo višjega cenovnega razreda. Pred slaščičarno je 14 parkirnih mest od tega 3 lastniška, ter 4 parkirna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 485.000 €, 163,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

163 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 732 m2 zemljišča, K+P+M, Priložnost za vaš novi dom ali investicijo, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pomožnim objektom v naselju Ljubljana Polje. Zgrajena je bila leta 1938. Hiša po podatkih GURS obsega....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 155,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.02.2026 - 530.000 €
04.04.2026 - 500.000 €
21.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

155,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, P+M, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Hiša stoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 490.000 €, 136,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 521.000 €, 136,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

VAŠ DOM V ZELENEM OBJEMU NARAVE .

 
 
 
  Hiša, ČRNA VAS, 569.000 €, 150,00 m2 cca 3790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvojček, zgrajen l. 2006, 283 m2 zemljišča, P+1+M, Družinska hiša na zaželjeni lokaciji, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR V Črni Vasi na odlični lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stanovanjska hiša je bila zgrajena leta 2006 in po podatkih GURS-a....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V Škofja Loki prodamo lepo in prostorno enoto dvojčka. Hiša je bila po modernih standardih zgrajena leta 2020. .

 
 
 
  Hiša, LUČE, 580.000 €, 154,00 m2 cca 3770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-134 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - IZDELAVA PROJEKTA NA KLJUČ - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina Luče) se nahaja visokogorska posest z razgledom na Raduho, planino Vodole, planilo Loka, planino Arta in ostalo....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 638.000 €, 150,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2014, prodamo. Cena: 638.000,00 EUR PIRAN // prodamo hišo v bližni Trga 1. maja, v neposredni bližini plaže, odličnih restavracij, kavarn in trgovin. Hiša se prodaja z vso opremo, kot prikazano na slikah. Oprema je skrbno izbrana, v....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 649.000 €, 164,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

164,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, P/4 nad., prodamo. Cena: 649.000,00 EUR EKSKLUZIVNO 4-SOBNO STANOVANJE Z LASTNIM VRTOM – REDKOST V LJUBLJANI Ljubljana – Šiška 82,3 m² bivalne površine + 77 m² zasebnega, ograjenega atrija. Predstavljamo vam izjemno priložnost: stanovanje, ki presega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 698.000 €, 162,90 m2 cca 4290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in zelo iskani lokaciji, v samem centru Ljubljane na Tavčarjevi ulici, posredujemo pri prodaji večsobnega stanovanja z velikim potencialom, tako stanovanjskim kot poslovnim. Stanovanje, ki skupaj po podatkih GURS....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 719.000 € na 700.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 700.000 €, 142,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 749.000 €
08.08.2024 - 719.000 €
19.03.2026 - 700.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, 306,5 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 700.000,00 EUR Na iskani lokaciji blizu centra mesta prodamo stanovanje v staromeščanski hiši. Odlična lokacija le 10-15 minut hoje do centra mesta in z dobro prometno povezavo. Stavba je bila zgrajena leta 1920.....

 
 
 
  Hiša, KOMENDA, 715.000 €, 159,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v Gmajnici (Komenda), je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše z bazenom, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2012, v skupni izmeri 159,4 m2. Objekt je....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 162,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajena l. 1974, prenovljena l. 2014, K+P+1, neto tlorisna površina 313,00 m2, bivalna površina 162,80 m2, zemljišče 1.250,00 m2. Cena: 739.000 EUR. Posredujemo pri prodaji izjemne samostojne hiše, ki se nahaja na eni lepših lokacij v....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

146 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 2001, 2/2 nad., prodamo. Cena: 740.000,00 EUR Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m2, od tega je 127 m2 uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 870.000 €, 163,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup edinstvene eko-biodinamične hiše, ki se nahaja na idiličnem koncu vasi, obdana z neokrnjeno naravo in ponuja neskončne razglede. Ta hiša je popoln dom za tiste, ki cenijo ekološko trajnostnost,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 890.000 €, 156,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

156,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR Izpostavljam redko priložnost za nakup prostornega štirisobnega penthousa na Viču, le streljaj od vsega, kar ponuja središče Ljubljane. Stanovanje se nahaja v najvišjem, četrtem nadstropju in je obdano s terasami na....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, Po dogovoru, 150,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna lokacija. Hiša stoji na parceli cca 2000 metro. Primerno za popoln počitek ali kreativno delo. Poleg hiše še delavnica 50 m2 kot samostojni prizidek. Menjava možna za Kobarid, Tolmin ali Nova Gorica, Cena po dogovoru .

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, Po dogovoru, 146,10 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2024.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem ter dvema garažama, umeščeno v mirni soseski mesta Gornja Radgona. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Po dogovoru, 140,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velikost zemljišča min.950m2 velikost bivalne površine min140m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, Po dogovoru, 136,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

povrsina stavbe je 136 m2,komplet opremljena za gostinsko dejavnost z vsemi obratovalnimi dovoljenji ter delom. .

 
 
 

Ste opazili napako?