• GoHome Professional
nepremičnine 280 m2 balkon terasa čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 280 m2 balkon terasa čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 280 m2 balkon terasa čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 280 m2 balkon terasa čim manjše" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.457 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, ŽADOVINEK, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 280 m2 balkon terasa čim manjše'
295.000 €
350.000 €
89.000 €
  Hiša, ŠALKA VAS, 350.000 €, 257,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

257,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2024, 735 m2 zemljišča, P+1+M, dve urejeni enoti + masardni del, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo obnovljene stanovanjske hiše v Šalki vasi pri Kočevju, le nekaj korakov od čudovitega Rudniškega jezera.....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 350.000 €, 262,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.08.2025.,

www.indomio.si

262 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2006, 1.536 m2 zemljišča, P+M, "Sanjaška Hiša z pekarno v Grčah ", prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Če iščete sanjsko hišo na mirni podeželski lokaciji na hribu v Sloveniji, je ta nepremičnina v Savinjski regiji prava izbira....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 526.000 €, 275,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

275,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2005, 814 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 526.000,00 EUR Na prodaj samostojna hiša v Gračišču – zasebnost, prostor in odlična lokacija. Iščete prostorno hišo z veliko zasebnosti, dodatnimi objekti in urejeno okolico? Ta samostojna....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

278,94 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,52 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 365.000 €, 280,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2022, 836 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Na eni najbolj mirnih in "intimnih" lokacij v Šmarju pri Jelšah, v slepi ulici, kjer se cesta zaključi in promet umiri, vas pričakuje edinstvena nepremičnina, ki....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Hiša, RADOMLJE, 565.000 €, 288,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.inf-ing.si

V Radomljah se prodaja samostojna hiša 288 m² (3x96 m²) =K+P+M+ garaža + terasa. Zgrajena je bila l. 2001. Stoji na parceli 646 m². Hiša se nahaja v mirni okolici Arboretuma. Do Ljubljane je 20 minut vožnje. Hiša je nadstandardna.Ogrevanje je na kurilno olje,(talno ogrevanje), možen....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 279.900 € na 269.900 € z dne 22.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA ŠČAVNICA, 269.900 €, 292,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.08.2025 - 279.900 €
22.03.2026 - 269.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

292 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 774 m2 zemljišča, P+M, Prostorna in urejena družinska hiša, prodamo. Cena: 269.900,00 EUR V Sp. Ščavnici posredujemo pri prodaji enodružinske hiše etažnosti P+M. Hiša po podatkih Gurs obsega 292 m2 neto tlorisne površine, od tega bivalni del skupaj....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 780.000 €, 292,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

292,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 736 m2 zemljišča, Počitniška hiša Mala Vas se nahaja v mirni slepi ulici, le nekaj korakov od središča Bovca. Lokacija ponuja popoln stik z naravo, ob čudovitih razgledih na Julijske Alpe in v neposredni bližini vseh pomembnih točk v kraju -....

 
 
 
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-17 (od skupaj 16)

<< <1> >>