• GoHome Professional
nepremičnine 280 m2 do 1200 eur/m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 280 m2 do 1200 eur/m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 280 m2 do 1200 eur/m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 280 m2 do 1200 eur/m2 čim manjše" je bilo najdenih 112 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 862 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1100 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 87000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, Hoče - Slivnica, 113.000 €, 294,30 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-31 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše, le 10 minut oddaljene od Maribora. Nahaja se v naselju Čreta, v Orehovi vasi, na mirni in sončni lokaciji v naselju stanovanjskih hiš, na parceli velikosti 503 m2. Hiša je deloma grajena....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 250.000 €, 295,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru cca 1.5 km od centra za AMZS Maribor,prodamo več stanovanj.Odlična lokacija za kakšno firmo oziroma dejavnost.Cena ni zadnja saj se bodo po vsej verjetnosti stanovanja prodala sosedu če kjeri da več kot 240000 euro naj pokliči čim prej dokler se še ni prodalo.Lahko se da....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 220.000 €, 295,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2024.,

www.indomio.si

295,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2010, P+M, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Prodamo hišo, ki je urejena v stanovanjsko-poslovni del. Zgrajena je leta 1949 v dveh etažah. Hiša je redno vzdrževana. Na podstrešju je stanovanjski del, v pritličju so poslovni prostori. Hiša....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 350.000 €, 296,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

296,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1978, adaptiran l. 2006, 349 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V urejeni in mirni soseski Krškega je na prodaj hiša dvojček - idealna za tiste, ki cenijo stik z naravo, hkrati pa potrebujejo udobje mestnega življenja. Lokacija ponuja odlično....

 
 
 
  Hiša, SLOVENJ GRADEC, 280.000 €, 299,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

299,7 m2, hiša, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1975, K+P+1+M, poslovno.stanovanjski objekt, poslovna priložnost, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNO-STANOVANJSKO HIŠO Z IZJEMNIM INVESTICIJSKIM POTENCIALOM Na odlični lokaciji v Starem trgu pri Slovenj Gradcu prodamo poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, SLOVENJ GRADEC, 270.000 €, 299,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

299,7 m2, hiša, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1975, 782 m2 zemljišča, K+P+1+M, poslovno-stanovanjska hiša s pomožnim objektom in prostornim dvoriščem, prodamo. Cena: 270.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Starem trgu pri Slovenj Gradcu prodamo poslovno-stanovanjsko hišo s pomožnim....

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA, 365.000 €, 300,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samostojna hiša na čudoviti, zelo mirni lokaciji ob robu gozda, a le za kratek sprehod oddaljena od centra Vrhnike (600m/5min z avtom). Celotna parcela je osončena skozi ves dan, bivalni prostori so orientirani na J-V. Zgrajena je bila leta 1987, bruto tlorisna površina znaša 300....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 368.000 €, 300,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kaj bi pomislili če bi slišali da je v zelo veliki hiši (bruto 400m2, neto 300m2) le enkrat v 15 let, koliko je hiša stara, beljeno in da solastnica le enkrat v treh tednih posesa tla v njej? Verjetno da so lastniki bolj umazani kot čisti in da je hiša v groznem stanju. Resnica je....

 
 
 
  Poslovni prostor, STRMEC NA PREDELU, 299.000 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.08.2025.,

www.indomio.si

300 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1954, 636 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Na odlični lokaciji tik ob meji z Italijo prodamo gostinsko-turistični objekt »Hermanov hram«. Objekt trenutno ni v uporabi, sicer pa ima bogato in uspešno zgodovino zelo obiskane in znane turistične....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 295.000 €, 300,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-156 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane in adaptirane stanovanjske hiše Vrh, Šmarje pri Jelšah, ki je bila zgrajena leta 1987, ter stoji na cca.4000 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 300 m2 skupne površine. V garaži je mogoče....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 290.000 €, 300,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2005, 921 m2 zemljišča, v neokrnjeni naravi, asfaltni dostop, bližina Novega mesta, delno opremljena, z gradbenim dovoljenjem, takoj vseljivo, brez nujnih investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR V čistem, neokrnjenem....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 285.000 €, 300,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela v celoti zazidliva, možna dodatna gradnja. Nahaja se na ravni,mirni,sončni lokaciji ob robu gozda,asfaltni dostop,takoj vseljiva,5 min. do AC Naklo .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 295.000 € na 279.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VINIČKA VAS, 279.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 295.000 €
06.05.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, 15.906 m2 zemljišča, P+M, Posest, kmetija, Kmečki turizem, izletniška kmetija, poslovno stanovanjska hiša, hiša, dvostanovanjska, Gostinski lokal, BR nepremičnine, Lenart, Maribor, Vinička vas, BR, prodamo. Cena: 279.000,00....

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V delu, ki je prej služil kot vikend se da živeti. Ostali del hiše je v tretji gradbeni fazi. Elektrika in voda sta v hiši .

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAHOVO OB BAČI, 379.000 €, 300,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

300 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1998, 7.036 m2 zemljišča, občina tolmin, grahovo ob bači, poslovni objekt - žaga s pripadajočom zemljiščem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V občini Tolmin, v naselju Grahovo ob Bači, je naprodaj industrijski objekt za razrez lesa - žaga, ( stavba....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 240.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hisa je vreedna ogleda saj je luksuzno opremljena ima centralno na plin olje v dnevi je tudi kamin, v eni od sob pa je solarij.kličite na 041 749 608 .

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

301 m2, vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih trgov, priljubljenih....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 301,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v prijetni soseski v Tomačevem v Ljubljani. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 300,9 m2 neto tlorisne površine, od tega 157,6 m2 uporabne površine. Pridobljeno je dovoljenje....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 170.000 €, 302,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2025.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2023, 870 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR PRODAMO – Večja stanovanjska hiša v objemu narave, čudovita razgledna lokacija, idealna za večjo družino ali dvostanovanjsko rabo Na izjemno lepi in mirni lokaciji prodamo prostorno....

 
 
 
  Poslovni prostor, IVANČNA GORICA, 360.000 €, 303,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

303 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2015, 1.303 m2 zemljišča, pritličje, Samo 1 k od AC izvoza BIČ, prodamo gospodarski objekt - skladišče, lahko je tudi druga dejavnost, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR V kraju Boga vas na mirni in zelo sončni lokaciji, dober kilometer....

 
 
 
  Hiša, ZREČE, 300.000 €, 303,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-79 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene stanovanjske hiše v Zrečah, natančneje Gorenje pri Zrečah ki je bila delno obnovljena v leta 2020 za potrebe oddajanja postelj v najem. Trenutno se lahko oddaja do 30 oseb. Objekt stoji na....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 220.000 €, 305,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega stanovanja v Radušah. Stanovanje neto tlorisne površine 305 m2 obsega pritličje in mansardo. V pritličju je garderobni prostor, shramba, sanitarije in velik komunikacijski prostor....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 269.000 €, 306,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

306,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.073 m2 zemljišča, P+1+M, Prijetna družinska hiša s pokrito teraso z J lego in lepo urejeno okolico, naprodaj, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Stanovanjska hiša na mirni lokaciji v Vegovi ulici v Šmarju pri Jelšah, zgrajena....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 274.900 € na 259.800 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARKIŠAVCI, 259.800 €, 306,00 m2 cca 850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 274.900 €
20.03.2026 - 259.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

306,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2018, 736 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 259.800,00 EUR PRODAJA SE STANOVANJSKA HIŠA V MARKIŠAVCIH PRI MURSKI SOBOTI. V naselju Markišavci, občina Murska Sobota, se prodaja prostorna in v celoti prenovljena stanovanjska hiša....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-112 (od skupaj 115)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.