• GoHome Professional
nepremičnine 300 m2 čim manjše terasa - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine 300 m2 čim manjše terasa - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 300 m2 čim manjše terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine 300 m2 čim manjše terasa" je bilo najdenih 54 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.785 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 990.000 €, 316,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

316,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, 549 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna hiša, ki ponuja odlično priložnost za večjo....

 
 
 
  Hiša, DUTOVLJE, 696.300 €, 316,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

316,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 626 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 696.300,00 EUR DUTOVLJE – Samostojna hiša 316 m², bazen, sončna elektrarna, mirna lokacija. Prodamo moderno, prostorno in izredno dobro vzdrževano samostojno hišo v mirnem naselju ob gozdu. Odlična sončna lega,....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 735.000 €, 322,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 735.000,00 EUR TRIJE SVETOVI, EN DOM – DRAVLJE, LJUBLJANA Vrstna hiša z zelenim vrtom in tremi samostojnimi enotami 268 m² zemljišča · 322 m² neto tlorisa · 3 etaže · 3 domovi Lokacija, kjer mesto in mir živita skupaj....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 688.000 €, 322,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 688.000,00 EUR SANJSKA PRILOŽNOST V ŠIŠKI - DRAVLJE – PROSTOR IN MIR SREDI MESTA Vrstna hiša – 268 m² parcele, 322 m² neto tlorisne izmere Lokacija, ki nudi vse. Banka, pošta, šola, vrtec, trgovina in avtobusna postaja....

 
 
 
  Hiša, BRITOF, 490.000 €, 325,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

325 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014, 850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, BRITOF, 325 m2, dvostanovanjska hiša, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014,850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, 3 etaže+klet, dva ločena dovoza, uporabno dovoljenje, možnost gosp.dejavnosti, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 759.000 €, 326,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Perovo – Grosuplje, zgrajena leta 2007, PK+P+1+M, lega V-Z, površina 326,5 m2, bivalna površina 153,70 m2, možnost dvostanovanjske hiše, več ločenih vhodov, terasa, balkon, garaža, klet, shramba, parkirišče za 3 avtomobile, zemljišče 619 m2. Cena: 759.000 EUR Posredujemo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 780.000 €, 327,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2024.,

www.indomio.si

327,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 599 m2 zemljišča, lepa, mirna lokacija, čudoviti razgledi, J lega, prostorna, 4 stanovanja, potencial za prenovo - sanjski dom, velik vrt, zidana garaža, parkirna mesta, asfaltni dostop, urejena dokumentacija, bližina trgovin, restavracij, šole,....