• GoHome Professional
nepremičnine 300 m2 zadnjih 14 dni najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 300 m2 zadnjih 14 dni najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 300 m2 zadnjih 14 dni najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 300 m2 zadnjih 14 dni najdražje" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.439 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 90000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR SANJSKA VILA ZA BEŽIGRADOM, BLIZU CENTRA: Ko zgodovina zašepeta s sodobnostjo Si predstavljate, da bi vsak dan začeli v objemu miru, tišine in prestiža? Pred vami je redkost, ki se ne ponudi....

 
 
 
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 300 m2 zadnjih 14 dni najdražje'
469.000 €
465.000 €
380.000 €
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESIČNO, 470.000 €, 291,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026. - 470.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOZJE , Lesično 9, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi zgrajeni leta 1931, dograjeni 1985. Poslovni prostori v izmeri 291,60 m2 se nahajajo v pritličju in nadstropju zgradbe. Poslovni prostori v pritličju so primerni za storitveno dejavnost, skladišče in tudi za....

 
 
 
  Hiša, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 375.000 €, 310,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

310 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 442 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Šešče pri Preboldu prodamo novejšo stanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V centru naselja Šešče pri Preboldu posredujemo pri prodaji hiše zgrajene leta 2000. Hiša ima klet (velika garaža, shramba,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 276,20 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.agentkranj.si

V Zg. Bitnjah prodamo dvodružinsko hišo z pripadajočim zemljiščem. Hiša se je pričela grditi leta 1965 in je bila dokončana leta 1970. v pritličju objekta so pomožni prostori, v nadstropju eno stanovanje, v drugi etaži pa je bilo leta 2022 popolnoma obnovljeno še eno stanovanje. Ob....

 
 
 
  Hiša, PONOVIČE, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

280 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2019, 1.215 m2 zemljišča, P+1+M, Ob potočku, na sončni legi, v manjšem zaselku hiš, prodamo prostorno dvostanovanjsko hišo z velikim tlakovanim dvoriščem in v letu 2025 montirano sončno elektrarno (11,6 kW - net metering). Večje....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

301 m2, vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih trgov, priljubljenih....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

278,94 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,52 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
  Hiša, IŽAKOVCI, 255.000 €, 315,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

315 m2, dvojček, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2007, 751 m2 zemljišča, K+P+M, enota dvojčka, z gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR V manjši soseski hiš dvojčkov v Ižakovcih (občina Beltinci) prodamo starejšo, a dobro vzdrževano hišo – enoto dvojčka z letnico gradnje....

 
 
 
  Hiša, GOROPEKE, 250.000 €, 272,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.556 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR ZANIMIVA (VIKEND) HIŠA S SAVNO, obdana z gozdom 171'60 m2 neto 272’40 m2 bruto (od tega garaža 20’5 m2, klet 22’3 m2 ter balkoni/terase 58 m2) 1.556 m2 zemljišče V k.o. Žiri prodamo (vikend)....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-17 (od skupaj 17)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!