• GoHome Professional
nepremičnine 320 m2 lekarna čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 320 m2 lekarna čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 320 m2 lekarna čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 320 m2 lekarna čim večje" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.527 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 88000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Center, 450.000 €, 339,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-314 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora na elitni lokaciji pod Kalvarijo prodamo dvonadstropno neobaročno vilo. Zgrajena je bila leta 1903, projektant je bil Karl Koenig. Imate izjemno priložnost za nakup hiše v centru mesta, vendar....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 350,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

350,6 m2, hiša, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 1999, 6.036 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1955, obnovljeno 1993 (streha) in 1999 (fasada) s površino dela stavbe 318,1m2, proizvodni prostor, zgrajen 1990,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1800, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 450.000,00 EUR Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 320 m2 lekarna čim večje'
319.000 €
329.900 €
850.000 €
  Hiša, PIVKA, 375.000 €, 341,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

341,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.846 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Pivka, na odlični lokaciji na robu naselja prodamo samostojno stanovanjsko hišo v izmeri 341,50 m2 (delno K+P+N), s pripadajočim zemljiščem velikosti 3.846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1990,....

 
 
 
  Hiša, ČRNA VAS, 1.200.000 €, 339,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

339 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 2.000 m2 zemljišča, odlična lokacija, vila, bazen, velika terasa, mirno naselje, pokrito parkirišče, bližina narave, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR Podeželska vila z bazenom v Črni vasi (339 m2, K+P+M, zgrajena l. 2004) V Črni vasi, prijetnem....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 220.000 €, 295,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2024.,

www.indomio.si

295,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2010, P+M, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Prodamo hišo, ki je urejena v stanovanjsko-poslovni del. Zgrajena je leta 1949 v dveh etažah. Hiša je redno vzdrževana. Na podstrešju je stanovanjski del, v pritličju so poslovni prostori. Hiša....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 6)

<< <1> >>