• GoHome Professional
nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni kvalitetno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni kvalitetno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni kvalitetno

  • Za iskalni niz "nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni kvalitetno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,10 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.agentkranj.si

Prodamo nizko energetsko klasično grajeno hišo v zaključni gradbeni fazi. Hiša obsega 173 m² neto tlorisne površine, v dveh etažah (pritličje +mansarda). Ogrevanje je predvideno z toplotno črpalko Mitsubishi, talno gretje povsod. Stavbno pohištvo kvalitetna okna in vrata, troslojna....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 680.000 €, 176,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 512 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST: Hisa s srcem v zelenih Vižmarjah MOZNOST DVEH SAMOSTOJNIH STANOVANJSKIH ENOT V ENI HIŠI! Parcela: 512 m² | Bivalna površina: 176 m² | Dodatni objekt: 20 m² | Leto gradnje: 1975....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA PRI LOŽU, 299.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

240,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2001, 1.399 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša se nahaja na robu narave, travnika in gozdov. Sama okolica hiše je zelo lepo urejena in ima obdelan zelenjavni vrt, lepo tlakovano dvorišče s fontano, travnate površine....

 
 
 
  Hiša, VISOKO, 279.000 €, 85,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2004, 2.101 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na idilični lokacij ob gozdu, v neposredni bližini Ljubljane, v mirnem in urejenem naselju Visoko, v občini Ig, prodamo hišo v skupni izmeri 85 m2 neto tlorisne površine.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARTNO, 399.000 €, 109,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

109,7 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2025, 1/M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Iščete prijetno in udobno bivališče na mirni lokaciji, a istočasno v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup čudovitega stanovanja.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine zadnjih 14 dni kvalitetno (18)
  • nepremičnine 380 m2 kvalitetno (7)
  • nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>