• GoHome Professional
nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni najdražje" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.369 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 86000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 1.000.000 €, 410,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 1913, 1.509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Prestolnica miru in raja Ekskluzivna vila iz leta 1913 v čudoviti vasici blizu Kozine Predstavljamo vam popolnoma obnovljeno vilo, kjer se srečujeta prestiž zgodovine in sodobno udobje, na nadmorski....

 
 
 
  Hiša, SADINJA VAS, 850.000 €, 386,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

386,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 973 m2 zemljišča, prostorna družinska hiša na velikem zemljišču, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA NA VELIKEM ZEMLJIŠČU REDKA PRILOŽNOST V SADINJI VASI Posredujemo pri prodaji čudovite, prostorne in nadstandardno zasnovane....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 380 m2 zadnjih 14 dni najdražje'
468.000 €
350.000 €
230.000 €
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na lepi lokaciji prodamo hišo v 3. gradbeni fazi. .

 
 
 
  Zemljišče, KOMARNA VAS, 80.000 €, 364,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Komarna vas, v neposredni bližini smučišča Bela Gače , prodamo zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom, ter pridobljenim projektom za gradnjo dvojček počitniške hiše s pripadajočimi pomožnimi objekti (oporni zidovi). .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!