• GoHome Professional
nepremičnine 380 m2 zadnjih 7 dni terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 380 m2 zadnjih 7 dni terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 380 m2 zadnjih 7 dni terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine 380 m2 zadnjih 7 dni terasa" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 339.000 €, 78,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

78,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2000, 1/M, V mestnem jedru Kopra prodamo 4-sobno stanovanje z veliko strešno teraso, dostop z avtom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 339.000,00 EUR Na odlični lokaciji v mestnem jedru Kopra prodamo prostorno 4-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

301 m2, vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih trgov, priljubljenih....

 
 
 
  Hiša, PREBOLD, 280.000 €, 567,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

567,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1966, 701 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta z ločenima vhodoma, tudi 2 hišni številki. V račun je možno vzeti stanovanje v Žalcu z okolico garsonjera ali enosobno. Prva hiša na levi- vzhodni strani je letnik....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

278,94 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,52 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine zadnjih 7 dni terasa (19)
  • nepremičnine 380 m2 terasa (29)
  • nepremičnine 380 m2 zadnjih 7 dni (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.