• GoHome Professional
nepremičnine 400 m2 čim večje Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 400 m2 čim večje Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 400 m2 čim večje Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 400 m2 čim večje najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 300.000 €, 17983,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

17.983 m2, zazidljiva, prodaja - atraktivno zemljišče ob regionalni cesti, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR PRODAJA – ATRAKTIVNO ZEMLJIŠČE OB REGIONALNI CESTI Na prepoznavni in lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti Pesnica - Pernica je na voljo večje zemljišče, ki predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 395.625 €, 5275,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5.275 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST V ISTRSKEM ZALEDJU – BREZOVICA PRI GRADINU Iščete popolno lokacijo za investicijo ali gradnjo svojega novega doma v objemu narave, a hkrati blizu obale? Naprodaj sta dve izjemni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Nova Vas, 950.000 €, 670,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 660.000 €, 314,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

314,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 1.013 m2 zemljišča, P+1+M, opremljeno, parkirišče za več avtomobilov, center, prodamo. Cena: 660.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji prostorne samostojne stanovanjske hiše v skorajšnjem centru....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 279.900 €, 193,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

193,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, 4.387 m2 zemljišča, P+1+2+M, pravljična domačija, z dušo, popolnoma prenovljena hiša, trije apartmaji oz. 3 ločena stanovanja, 3 kopalnice, ločeni vhodi, tri kuhinje, mir, zasebnost, priložnost, Šentjur, estetika, sodobno udobje, prostorni balkoni,....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 180.000 €, 177,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....

 
 
 
  Hiša, BILJANA, 445.000 €, 167,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 1.253 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna stanovanjska hiša v osrčju Goriških Brd na osupljivi lokaciji, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V Idiličnem zaselku Biljana, na naslovu Biljana 24a, pošta Dobrovo v Brdih, je naprodaj samostojna stanovanjska....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Jiršovci, zgrajeno l. 2025, neto tlorisna površina 150,00 m2, bivalna površina 130,00 m2, površina parcele 648,00 m2. Cena: 290.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne pritlične hiše, ki se nahaja se v naselju Jiršovci, občini Destrnik, kjer se prepletata....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Jiršovci, zgrajeno l. 2025, neto tlorisna površina 150,00 m2, bivalna površina 130,00 m2, površina parcele 672,00 m2. Cena: 290.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne pritlične hiše v naselju Jiršovci, občini Destrnik, kjer se prepletata mir podeželja....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 205.000 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

150 m2, dvostanovanjska, adaptirana l. 1990, 274 m2 zemljišča, P+1, prodaja, dvostanovanjska hiša z atrijem, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Prodamo dvostanovanjsko hišo v Lokavcu pri Ajdovščini. V pritličju objekta se nahaja manjše enosobno stanovanje. V nadstropju pa je stanovanje....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine čim večje najnovejše (27)
  • nepremičnine 400 m2 čim večje (141)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled