• GoHome Professional
nepremičnine 400 m2 terasa najceneje do 1000 eur/m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 400 m2 terasa najceneje do 1000 eur/m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 400 m2 terasa najceneje do 1000 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine 400 m2 terasa najceneje do 1000 eur/m2" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 782 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 950 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1000 eur/m2 (malo dražje)
    • do 74000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, NOVO MESTO, 200.000 €, 370,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost 9,5x13m plus terasa. .

 
 
 
  Hiša, MATERIJA, 280.000 €, 377,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

377 m2, vrstna, zgrajena l. 1821, adaptirana l. 2000, 230 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Čar podeželja, udobje sodobnega doma Na idilični lokaciji med Krasom in Istro, le kratek sprehod od narave in le 25 minut vožnje do morja, se nahaja izjemna dvostanovanjska vrstna....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 289.000 €, 390,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

390 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2019, 578 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Pozdravljeni; prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta KJE: Lenart v Slovenskih....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 400 m2 terasa najceneje do 1000 eur/m2'
299.990 €
305.000 €
339.000 €
  Hiša, BREŽICE, 295.000 €, 427,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

427 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.197 m2 zemljišča, Hiša prostranih teras. Kvalitetno zgrajena hiša, dve etaži z neposrednim dostopom iz zemljišča in tretja v mansardenm delu. Na krasni lokaciji med Ribnico in Veliko Dolino, z razgledom na Krško Brežiško....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 349.000 €, 427,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

427 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2025, 32.092 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR MANJŠA KMETIJA NA ODLIČNI LOKACIJI Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €, 421,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 420.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

421 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m2 zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 6)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!