• GoHome Professional
nepremičnine 400 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 400 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 400 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 400 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni čim manjše" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.420 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 80000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, VELENJE, 468.000 €, 368,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

368,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 949 m2 zemljišča, P+1+2, Stanovanjska hiš, Mislinja, prodamo. Cena: 468.000,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Mislinja v bližini mesta Velenje in Slovenj Gradc posredujemo ekskluzivno pri prodaji sodobne, prostorne stanovanjske hiše, ki združuje....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 400 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni čim manjše'
350.000 €
1.000.000 €
420.000 €
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Hiša, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 254.400 €, 424,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

424 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče (parcela) za gradnjo enodružinske stanovanjske stavbe, ID znak: parcela 1938 4783 s površino 424 m2, prodamo. Cena: 600,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 6)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!