• GoHome Professional
nepremičnine 420 m2 najdražje z atrijem terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 420 m2 najdražje z atrijem terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 420 m2 najdražje z atrijem terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine 420 m2 najdražje z atrijem terasa" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 400 m2 (malo manjši)
    • 440 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HRPELJE, 225.000 €, 310,60 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do IV.GF. Enota ima 310,6m2 - 133,10m2 stanovanjske površine, terasa v izmeri 99m2, odprta garaža v izmeri 55,3m2, večja shramba v izmeri 17,3m2 in klet v izmeri 3,5m2. Stoji na parceli 563m2. Enota obsega pritličje....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj: Čudovita samostojna hiša z bazenom in pogledom na morje – MALIJA (Izola). V eni najlepših primorskih vasic – Maliji, nedaleč od Izole, prodamo izjemno samostojno hišo, ki....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 699.000 €, 369,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

369,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 2.789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 699.000,00 EUR ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje prostorna in vsestranska dvostanovanjska hiša, ki....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 450.000 €, 188,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

188,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, 149 m2 zemljišča, K+P+1+M, V mirnem in urejenem naselju vrstnih hiš v Zalogu prodamo vmesno vrstno hišo s funkcionalno razporeditvijo na štirih nivojih (klet, visoko pritličje, nadstropje, ostrešje). Hiša se nahaja na odlični lokaciji z razvito....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

288,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 832 m2 zemljišča, V objemu narave prodamo novejšo hišo z bazenom, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 398.000 €, 113,00 m2 cca 3520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1987, kranj, 4 sobno stanovanje z 2 atrijema, ločenim lastnim vhodom in kletno etažo, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z dvema atrijema in lastnim vhodom Na iskani lokaciji v Kranju (Planina III) je v nizkem večstanovanjskem bloku....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 359.000 €, 128,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-118 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v začetku novega naselja Voge (Britof) v občini Kranj, posredujemo pri prodaji novih stanovanj, visoko kakovostne gradnje in energetske učinkovitosti. Projekt obsega dve ločeni klasično zidani....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 349.500 €, 73,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, adaptirano l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 349.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepega prenovljenega in opremljenega trisobnega stanovanja v mirnem naselju Zbiljski gaj. Stanovanje se nahaja v tristanovanjski hiši, v urejenem in prijetnem okolju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 319.000 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – proizvodni/skladiščni/pisarna, Ljubljana Hrušica, zgrajeno l. 1960, prenovljeno l. 2000, P+1, vrstna stavba v industrijski coni, možnost bivanja, neto tlorisna površina 105,60 m2, 2x parkirno mesto, atrij 31,00 m2. Cena: 319.000 EUR. V industrijski coni tik ob Ljubljanici....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine najdražje z atrijem terasa (23)
  • nepremičnine 420 m2 najdražje terasa (25)
  • nepremičnine 420 m2 najdražje z atrijem (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!