• GoHome Professional
nepremičnine 440 m2 do 89 eur/m2 lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 440 m2 do 89 eur/m2 lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 440 m2 do 89 eur/m2 lekarna

  • Za iskalni niz "nepremičnine 440 m2 do 89 eur/m2 lekarna" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 420 m2 (malo manjši)
    • 460 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84 eur/m2 (malo cenejši)
    • 93 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 535,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

535 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice 2, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 535 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 79.200 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 516.000 €, 9383,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

9.383 m2, zazidljiva, V bližini centra občine Duplek, v stanovanjskem naselju v Spodnjem Dupleku, prodamo zazidljivi gradbeni parceli. Zemljišče ima urejen dostop z asfaltnega cestišča. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za investicijo za gradnjo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 89 eur/m2 lekarna (27)
  • nepremičnine 440 m2 lekarna (5)
  • nepremičnine 440 m2 do 89 eur/m2 (11)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.