• GoHome Professional
nepremičnine 440 m2 pritličje najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine 440 m2 pritličje najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 440 m2 pritličje najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 440 m2 pritličje najceneje" je bilo najdenih 55 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.629 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 420 m2 (malo manjši)
    • 460 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LOGATEC, 850.000 €, 477,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša stoji na čudoviti sončni lokaciji z razgledom na travnik, v neposredni bližini gozda, idealnega za sprehode in sproščanje v naravi. Zgrajena je bila leta 2014, od takrat še ni bila vseljena. Razporeditev prostorov: V pritličju....

 
 
 
  Hiša, BOŠAMARIN, 980.000 €, 462,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2002, 1.000 m2 zemljišča, K+P+1, V Bošamarinu prodamo 2-stanovanjsko samostojno hišo s pripadajočo parcelo (1.000 m2) in z garažo za 4 avtomobile. Ločeno 1-sobno stanovanje s teraso in zelenico. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 980.000,00....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 985.000 €, 471,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

471 m2, samostojna, adaptirana l. 2012, P+1+2, Obnovljena kamnita vila, prodamo. Cena: 985.000,00 EUR Sredi pristne istrske vasice v koprskem zaledju je naprodaj obnovljena kamnita vila, obdana z dišečo mediteransko vegetacijo. Preko s kamnitimi ploščami tlakovanega vaškega trga nudi....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 999.990 €, 418,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2024.,

www.indomio.si

418 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.131 m2 zemljišča, K+P+M, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 999.990,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta Žalec vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski objekt, ki je v večjem delu obnovljen.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 1.100.000 €, 481,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.07.2025.,

www.indomio.si

481,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2022, 2.700 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na zaželeni lokaciji v Celju prodamo samostojno hišo, ki stoji na parcelah velikosti cca 2.700 m2, izhodiščna cena 1.100.000 EUR. Samostojna hiša bruto tlorisne površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.236.500 €, 465,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - kombiniran prostor/delavnica, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1977, pritličje/P, skupna površina 465,00 m2. Cena: 1.236.500 EUR. Na odlični in lahko dostopni lokaciji za Bežigradom posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov. V bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, ROŽNI VRH, 1.332.000 €, 427,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-306 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v bližini Šmartinskega jezera / Celje. Hiša zgrajena leta 2019, v velikosti 427,4 m2 stoji na posesti velikosti 2.002 m2 z urejenim dostopom ter v objemu narave s čudovitim pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.500.000 €, 450,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na dobri lokaciji, v poslovni stavbi Emona, se prodaja poslovni prostor (450 m2). Poslovni prostor je sedaj urejen kot plesna dvorana, nudi pa tudi potencial za dejavnosti, ki bodo izkoristile lokacijo....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 1.950.000 € na 1.750.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BOVEC, 1.750.000 €, 434,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 2.100.000 €
24.03.2026 - 1.950.000 €
29.04.2026 - 1.750.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

Samostojne hiše, Goriška – Bovec, Soča, zgrajene med l. 1700-2000, najstarejša prenovljena l. 1987. Skupna neto tlorisna površina vseh hiš znaša 538,70 m2, skupna uporabna površina vseh hiš 434,20 m2, klet meri 65,00 m2, pripadajoče zemljišče 21.103,00 m2. Cena: 1.750.000 EUR. V Triglavskem....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 1.899.999 €, 440,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 1.336 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.899.999,00 EUR Razkošna vila z izjemnim razgledom na Ptujski grad, Ptujsko jezero in mesto Ptuj Na eni izmed najlepših lokacij na Ptuju je naprodaj brezhibno zasnovana vila, ki združuje arhitekturno dovršenost,....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-55 (od skupaj 55)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!