• GoHome Professional
nepremičnine 440 m2 zadnjih 7 dni do 214 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 440 m2 zadnjih 7 dni do 214 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 440 m2 zadnjih 7 dni do 214 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine 440 m2 zadnjih 7 dni do 214 eur/m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 420 m2 (malo manjši)
    • 460 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 203 eur/m2 (malo cenejši)
    • 224 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GROSUPLJE, 145.000 €, 725,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

725 m2, zazidljiva, V novem, urejenem naselju samostojnih hiš prodamo zazidljivo parcelo. Parcela je ravna in ima sončno lego, kar omogoča idealne pogoje za gradnjo vašega novega doma, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na zemljišču stoji lesen kozolec. vsi priključi so že na parceli (voda,....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 275.000 €, 1509,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.509 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V DEKANIH – IDEALNA ZA VAŠO PRIHODNJO HIŠO! Parcela 1.509 m² na lokaciji Koper – Dekani Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče v urejenem stanovanjskem naselju, obdano z moderno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 125.030 €, 773,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

773 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.030,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 128.000 €, 872,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

872 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR IDEALNA LOKACIJA ZA VAŠO SANJSKO HIŠO Prodaja zazidljive parcele v Logatcu – 872 m² Izdelana projektna dokumentacija za izdajo gradbenega dovoljenja. Lokacija sanj: Parcela se nahaja v urejenem in priljubljenem naselju, obkrožena s....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 136.000 €, 960,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 136.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 350.000 €, 3034,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

3.034 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE . 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, BREZJE, 1.392.300 €, 13923,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

13.923 m2, zazidljiva, Na prodaj je stavbno zemljišče v Brezju/Maribor skupne izmere 13.923 m2, umeščeno v območje z veljavnim OPPN za stanovanjsko gradnjo, ki omogoča urejen razvoj stanovanjskega naselja nižje gostote (P+M), prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 NAMEMBNOST IN MOŽNOSTI GRADNJE....

 
 
 
  Zemljišče, PREŠNICA, 119.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, V Prešnici prodamo zazidljivo parcelo (skupaj 1.200 m2) na mirni in sončni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V Prešnici prodamo zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 1.200 m², ki se nahaja na mirni, sončni lokaciji na robu vasi,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine zadnjih 7 dni do 214 eur/m2 (36)
  • nepremičnine 440 m2 do 214 eur/m2 (19)
  • nepremičnine 440 m2 zadnjih 7 dni (5)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti