• GoHome Professional
nepremičnine 460 m2 do 75 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 460 m2 do 75 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 460 m2 do 75 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine 460 m2 do 75 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 440 m2 (malo manjši)
    • 480 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 71 eur/m2 (malo cenejši)
    • 78 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 60.522 € na 58.344 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, 58.344 €, 884,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 52.140 €
18.11.2025 - 60.522 €
14.03.2026 - 58.344 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji nepozidanega urejenega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri Radljah ob Dravi v površini 884 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju SK – površine podeželskega naselja. Infrastuktura....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 253.936 € na 236.720 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, BRDA, 236.720 €, 4304,00 m2 cca 60 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 253.936 €
23.04.2026 - 236.720 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

4.304 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivi parceli v Brdih, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 V slikovitih Goriških Brdih sta naprodaj dve zazidljivi parceli s skupno površino 4.304 m². Zemljišče se nahaja v območju SK - površine podeželskega naselja. Jugovzhodna orientacija zagotavlja....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 81.570 € na 75.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOSTANJEVICA, 75.000 €, 2719,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.10.2025 - 85.000 €
13.03.2026 - 81.570 €
09.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

2.719 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Zemljišče v gospodarski coni, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na območju občine Miren - Kostanjevica na razpolago zemljišče za gospodarske dejavnosti - v neposredni bližini obrata za predelavo lesa.Zemljišče se nahaja ob dostopni cesti in....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 950.000 € na 890.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NAKLO, 890.000 €, 33136,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.02.2026 - 950.000 €
10.03.2026 - 890.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

33.136 m2, kmetija, Vsakdo je že razmišljal o nakupu kmetije. Veliko strateških družinskih debat se je začelo z "Kaj pa, če bi.. namesto parcele kupili kar kmetijo?", prodamo. Cena: cca 890.000,00 EUR Kliknite NA YOUTUBE POVEZAVO Vam vse razložimo pa ni treba brati....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 90.000 € na 80.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 80.000 €, 3213,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2025 - 110.000 €
14.04.2026 - 90.000 €
29.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

3.213 m2, zazidljiva, Na prodaj zemljišče v mirnem naselju Dole pri Polici, le 6 km od Grosuplja. Parcela meri 3.213 m2, od tega 46,2 % stavbno zemljišče. Nahaja se na sončni legi z lepim razgledom, urejen dostop, elektrika na parceli, vodovod v bližini. Idealna priložnost za gradnjo....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 150.711 € na 105.500 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METLIKA, 105.500 €, 4567,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.09.2024 - 169.312 €
22.05.2025 - 150.711 €
19.03.2026 - 105.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

4.567 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.500,00 EUR Prodaja gradbenega zemljišča – odlična investicijska priložnost v Metliki (Bela Krajina), JV Slovenija Lokacija: Jugovzhodna Slovenija, Bela Krajina, Metlika – Cesta XV. Brigade. Površina stavbnega zemljišča: 4.567 m². Cena: 23 eur/m2.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 112.400 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 95.000 €, 4496,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 112.400 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

4.496 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 4496 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.000 € na 38.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŽALEC, 38.000 €, 1867,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 44.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.867 m2, zazidljiva, V naselju Kale v občini Žalec prodamo stavbno zemljišče velikosti 1867 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Lokacija je mirna, sončna ter z lepim razgledom. Teren je pod zmernim naklonom z dostopom iz javne ceste.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 75 eur/m2 padla cena (48)
  • nepremičnine 460 m2 padla cena (6)
  • nepremičnine 460 m2 do 75 eur/m2 (16)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

Pogosto uporabljeni iskalni nizi za iskanje nepremičnin

  • stanovanje ljubljana 140000 eur
  • nepremičnine maribor
  • nepremičnine v ljubljani okoli 60 kvadratov

Vsi mali oglasi za prodajo nepremičnin na slovenskem webu na enem mestu.

Sledite nam