• GoHome Professional
nepremičnine 460 m2 zadnjih 14 dni moderno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 460 m2 zadnjih 14 dni moderno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 460 m2 zadnjih 14 dni moderno

  • Za iskalni niz "nepremičnine 460 m2 zadnjih 14 dni moderno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 440 m2 (malo manjši)
    • 480 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENJ GRADEC, 8.500.000 €, 3966,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

3.966,9 m2, večji poslovni kompleks, hotel, zgrajen l. 2002, 272.203 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 8.500.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA, ODLIČNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST, PERSPEKTIVNA LOKACIJA. Vrhunska investicijska priložnost za nakup celotnega letališkega kompleksa Letališča Slovenj....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 323.000 €, 87,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

87,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1. nad., prodamo. Cena: 323.000,00 EUR PRODAMO MODERNO STANOVANJE S PARKIRNIM MESTOM V GARAŽNI HIŠI! V urejenem in sodobnem stanovanjskem objektu v Sežani prodamo, prijetno, svetlo in funkcionalno stanovanje, ki vas bo navdušilo z odlično razporeditvijo....

 
 
 
  Hiša, DOGOŠE, 379.000 €, 157,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

157,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Novejša samostojna hiša na mirni lokaciji v Dogošah Na elitni in mirni lokaciji na robu naselja Dogoše (Maribor) posredujemo pri prodaji sodobne samostojne hiše, zgrajene leta 2016. Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 565.000 €, 133,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

133,4 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, prodamo. Cena: 565.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvojčka v Ljubljani (Rudnik) Za prodajo je na voljo prijeten in moderen dvojček, ki združuje prostornost, funcionalnost in domačnost. Dvojček nahaja se na odlični in mirni lokaciji na obrobju....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine zadnjih 14 dni moderno (14)
  • nepremičnine 460 m2 moderno (2)
  • nepremičnine 460 m2 zadnjih 14 dni (7)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.