• GoHome Professional
nepremičnine 462 m2 zadnjih 14 dni najdražje ekskl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 462 m2 zadnjih 14 dni najdražje ekskl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 462 m2 zadnjih 14 dni najdražje ekskluzivno

  • Za iskalni niz "nepremičnine 462 m2 zadnjih 14 dni najdražje ekskluzivno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 440 m2 (malo manjši)
    • 480 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENJ GRADEC, 8.500.000 €, 3966,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

3.966,9 m2, večji poslovni kompleks, hotel, zgrajen l. 2002, 272.203 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 8.500.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA, ODLIČNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST, PERSPEKTIVNA LOKACIJA. Vrhunska investicijska priložnost za nakup celotnega letališkega kompleksa Letališča Slovenj....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tabor, 3.450.000 €, 4116,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

4.116,5 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1940, adaptiran l. 2001, 11.506 m2 zemljišča, Maribor - Tabor, na Vodovodni ulici 20, ekskluzivno naprodaj poslovno-industrijski kompleks, v neposredni bližini obvoznice Tržaška in AC priključka. Izjemna lokacija in priložnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 1.000.000 €, 410,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 1913, 1.509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Prestolnica miru in raja Ekskluzivna vila iz leta 1913 v čudoviti vasici blizu Kozine Predstavljamo vam popolnoma obnovljeno vilo, kjer se srečujeta prestiž zgodovine in sodobno udobje, na nadmorski....

 
 
 
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA POHANCA, 729.000 €, 205,00 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

205,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 2.555 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 729.000,00 EUR Ekskluzivna hiša z wellnessom v mirni naravi – Spodnja Pohanca (med Brežicami in Krškim) Na izjemni lokaciji v naselju Spodnja Pohanca, med Brežice in Krško, posredujemo pri prodaji prestížne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 469.000 €, 330,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

330 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 1980, 1,44 m2 zemljišča, Hrastnik - center, ekskluzivno posredujem pri prodaji večje večstanovanjske hiše in pomožnega objekta s pripadajočim funkcionalnim zazidljivim zemljiščem. Nepremičnina je primerna za ureditev treh stanovanj....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine zadnjih 14 dni najdražje ekskluzivno (30)
  • nepremičnine 462 m2 najdražje ekskluzivno (8)
  • nepremičnine 462 m2 zadnjih 14 dni najdražje (8)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.