• GoHome Professional
nepremičnine 480 m2 ekskluzivno terasa najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 480 m2 ekskluzivno terasa najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 480 m2 ekskluzivno terasa najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 480 m2 ekskluzivno terasa najceneje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 500 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HRPELJE, 193.000 €, 133,10 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do 3.PGF. Enota ima 133,10m2 stanovanjske površine, teraso v izmeri 99m2, odprto garažo v izmeri 55,30m2, veliko shrambo v izmeri 13,80m2 in klet v izmeri 3,5m2, na parceli 780m2. Enota obsega pritličje in nadstropje....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 170.800 €, 154,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, P/1 nad., Prodaja gostinskega lokala z ekskluzivno pokrito teraso - PC Sonce, Rogaška Slatina, prodamo. Cena: 170.800,00 EUR Tip nepremičnine: Gostinski lokal z zunanjo teraso Velikost: 34,6 m² (notranji lokal) + 120 m² (zunanja pokrita....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-157 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA AZALEJA - PRENOVLJENA 2023 - MODERNO V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Hiša, KOZARIŠČE, 245.000 €, 156,00 m2 cca 1570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.indomio.si

156 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2019, 1.443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Izjemna in redka priložnost za nakup hiške v osrčju državnih gozdov pod Snežnikom. Zaradi omejitev gradnje objektov samo na že obstoječe, novogradenj praktično ni in jih nikoli....

 
 
 
  Apartma, TOPOLŠICA, 252.000 €, 150,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-156 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA BRIN - PRENOVLJENA 2023 V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje v najem.....

 
 
 
  Hiša, LAŠKA VAS, 299.990 €, 575,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji večje družinske hiše (po namenski rabi dvostanovanjski objekt) z možnostjo razvijanja predvsem obrtno storitvenih dejavnosti v naselju Laška vas pri Štorah v neposredni bližini Štor ( cca.....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 310.000 €, 180,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

180 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2007, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost v srcu Novega mesta – mansardno stanovanje s teraso in razgledom na reko Krko Na eni najbolj zaželenih lokacij v Novem mestu, na Glavnem trgu, predstavljamo izjemno mansardno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine ekskluzivno terasa najceneje (29)
  • nepremičnine 480 m2 terasa najceneje (20)
  • nepremičnine 480 m2 ekskluzivno najceneje (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.