• GoHome Professional
nepremičnine 480 m2 nazadnje objavljeni oglasi - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 480 m2 nazadnje objavljeni oglasi - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 480 m2 nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremičnine 480 m2 nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 3 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 985 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 500 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 96000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GORNJA RADGONA, 850.000 €, 499,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

499 m2, hiša, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 2023, 1.520 m2 zemljišča, V Črešnjevcih pri Gornji Radgoni se prodaja večja stanovanjska stavba z osmimi stanovanji, ki so trenutno vsa oddana v najem. Nepremičnina predstavlja zanimivo priložnost za investicijo oziroma nadaljnje oddajanje....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE, 550.000 €, 457,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

457,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2002, 34.214 m2 zemljišča, K+P+M, Posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR UE Maribor, Limbuš, Hrastje: prodamo posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....