• GoHome Professional
nepremičnine 480 m2 pritličje čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine 480 m2 pritličje čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 480 m2 pritličje čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 480 m2 pritličje čim manjše" je bilo najdenih 52 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.802 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 500 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, MEDLOG, 1.621.080 €, 513,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

513,85 m2, skladišče, zgrajeno l. 1973, pritličje, skladišče ob ac, medlog - celje, prodamo. Cena: cca 6,15 EUR/m2 Posredujemo pri oddaji prostornega skladišča v Medlogu, Celje, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od centra mesta. Objekt je bil zgrajen leta 1973 in se nahaja na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 1.567.000 €, 514,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ekskluzivne vile, ki je bila zgrajena leta 2003, ter stoji na 6.278 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 513,9 m2 skupne površine in predstavlja višji nivo bivanja za novega lastnika. Objekt je zagrajen z....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

517 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, adaptirana l. 1994, 421 m2 zemljišča, K+P+1+2, Posredujemo pri prodaji večje staromeščanske poslovno-stanovanjske hiše v starem mestnem jedru Kranja. Prostori v stavbi so razporejeni v štirih etažah, in sicer: v kleti, v pritličju, v prvem ter....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjski objekt, Gorenjska - Kranj (Center), zgrajeno l. 1820, prenovljeno, l. 1997, K+P+1+Po, staromeščanska stavba, 4 parkirna mesta, skupna površina 517,70 m2. Cena: 798.000 EUR. V centru mesta Kranj prodamo poslovno-stanovanjski objekt / celotno staromeščansko stavbo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

 
 
 
  Hiša, CERKNO, 215.000 €, 522,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V okolici Cerkna v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo in dodatni objekt. Kvadratura hiše znaša 330,8m2 od tega je bivalne površine 123,2m2. Stavba je v treh etažah V pritličju se nahajajo: - kurilnica - pralnica - prostor....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 1.190.000 €, 524,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

524 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1994, 593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.190.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Novega mesta je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt. Lastnosti nepremičnine: Podkleten del z urejenimi pomožnimi prostori in kurilnico.....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 1.500.000 €, 525,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

525 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na mirni lokaciji, le 3 km od Lucije in 3,6 km od morja, je naprodaj večja hiša z 425 m² površine ter dodatno delavnico velikosti 100 m². Hiša je bila zgrajena leta 1992, ima urejena gradbeno in uporabno dovoljenje.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-52 (od skupaj 52)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!