• GoHome Professional
nepremičnine 490 m2 do 81 eur/m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine 490 m2 do 81 eur/m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 490 m2 do 81 eur/m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine 490 m2 do 81 eur/m2 čim manjše" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 62 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 510 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 76 eur/m2 (malo cenejši)
    • 85 eur/m2 (malo dražje)
    • do 6900 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIR, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir, predio SITE – prodajem građevinsko zemljište 500 m2; pravilnog oblika – dimenzija 23 metra x 21 metar; udaljenost od plaže 480 metara; pogled na more; cijena 80 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 35.000 €, 452,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

452 m2, zazidljiva, V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m2, namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m², namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše.....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 45.000 € na 39.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, POLZELA, 39.000 €, 462,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 45.000 €
13.03.2026 - 39.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče - polzela, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR ZEMLJIŠČE NA ISKANI LOKACIJI - OBČINA POLZELA - NASELJE LOČICA OB SAVINJI Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 462 m². Po lokacijski informaciji zemljišče spada med stavbna zemljišča.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine 490 m2 do 81 eur/m2 čim manjše'
39.040 €
17.500 €
14.900 €
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 29.900 €, 494,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2024.,

www.indomio.si

494 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče - Rogla, prodamo. Cena: 29.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, ki se na nahaja pri spodnjem delu proge Mašinžaga. Parcela je v velikosti 494m2. .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 40.000 €, 496,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju Sodinci, na Ptuju, je na prodaj urejana zazidalna parcela, velikosti 500 m². Zemljišče je popolnoma ravno, pravilne pravokotne oblike. Do zemljišča vodi utrjena pot,....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj lepa sončna parcela v hajdošah, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo lepo, sončno zazidljivo parcelo v izmeri 500 m² v naselju Hajdoše. Parcela se nahaja na mirni in urejeni lokaciji, obdani z naravo, z veliko sončne svetlobe skozi ves....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 38.000 €, 508,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

508 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela blizu narave, čeprav le streljaj od Maribora! V mirnem okolišu v Miklavžu, prodajamo stavbno zemljišče v izmeri 508m2. Sončna parcela je na koncu slepe ulice. Kraj nudi vso potrebno infrastrukturo, hkrati pa tudi ogromno sprehajalnih....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 23.000 €, 513,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kontakt: 040 894-020 Iztok .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 535,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

535 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice 2, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 535 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!