• GoHome Professional
nepremičnine 490 m2 najceneje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine 490 m2 najceneje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 490 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine 490 m2 najceneje" je bilo najdenih 160 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.144 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 510 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 64000 eur
    • do 80000 eur (povprečna cena)
    • do 96000 eur
    • do 800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 951.740 €, 475,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Primorska – Nova Gorica (Rožna Dolina), novogradnja, 3./3. nad., zgrajeno l. 2023, 3. PGF, neto uporabna površina 475,87 m2, dvigalo, parkirišča za stranke. Cena: 951.740 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Hiša, PRADE, 960.000 €, 528,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

528,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 546 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 960.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v naselju Prade pri Kopru posredujemo pri prodaji prostorne, arhitekturno dovršene hiše s čudovitim odprtim pogledom na Tržaški zaliv. Hiša navdušuje....

 
 
 
  Hiša, BOŠAMARIN, 980.000 €, 462,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2002, 1.000 m2 zemljišča, K+P+1, V Bošamarinu prodamo 2-stanovanjsko samostojno hišo s pripadajočo parcelo (1.000 m2) in z garažo za 4 avtomobile. Ločeno 1-sobno stanovanje s teraso in zelenico. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 980.000,00....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 526,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Koper, Pomjan, posest, Istrska samostojna hiša , 526 m2, l. 1987-1994 (adaptacija 2014,2020), etažnost (P+1) in ločen poslovni objekt 172 m2 (l.2005, adaptacija 2014,2020, v katerem se je izvajala gostinska dejavnost), etažnost (P), vse na ograjenem zemljišču 2.321 m2 ter zemljišča....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 985.000 €, 471,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

471 m2, samostojna, adaptirana l. 2012, P+1+2, Obnovljena kamnita vila, prodamo. Cena: 985.000,00 EUR Sredi pristne istrske vasice v koprskem zaledju je naprodaj obnovljena kamnita vila, obdana z dišečo mediteransko vegetacijo. Preko s kamnitimi ploščami tlakovanega vaškega trga nudi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.000.000 €, 501,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

501,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2010, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Razmišljate o naložbi? Nekam,kjer bo vaš denar varen? Bi želeli fascinantno stavbo ob Dravskem nabrežju? Za vas imamo odlično priložnost na Taborski ulici v Mariboru, tik ob dreki Dravi in....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 1.000.000 €, 533,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

533,8 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1969, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji trgovskega lokala na naslovu Slovenska ulica 38, Murska Sobota. Lokal se nahaja v pritličju stanovanjsko- poslovne stavbe, v izmeri 533,8 m2 (podatki GURS). Prodajna cena....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 1.100.000 €, 481,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.07.2025.,

www.indomio.si

481,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2022, 2.700 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na zaželeni lokaciji v Celju prodamo samostojno hišo, ki stoji na parcelah velikosti cca 2.700 m2, izhodiščna cena 1.100.000 EUR. Samostojna hiša bruto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, RIBNO, 1.100.000 €, 519,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

519,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 1,12 m2 zemljišča, V Ribnem pri Bledu prodamo atraktiven turistični penzion s 16 sobami in 1 apartmajem, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Samo 2 km od Blejskega jezera, v Ribnem, se prodaja turistični penzion v 4 etažah, ki ima 16 dvoposteljnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 1.190.000 €, 524,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

524 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1994, 593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.190.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt v centru Novega mesta. Del objekta je podkleten - pomožni prostori in kurilnica. V pritlični etaži se nahaja trgovina v izmeri 88 m2,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 1.190.000 €, 524,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

524 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1994, 593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.190.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Novega mesta je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt. Lastnosti nepremičnine: Podkleten del z urejenimi pomožnimi prostori in kurilnico.....

 
 
 
  Hiša, MAČE, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m² (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m². V pritličju je 200 m² veliko vseljeno stanovanje s kaminom. V mansardi je stanovanje delno izdelano. V kleti so....

 
 
 
  Hiša, PREDDVOR, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

490 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2006, 1.149 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m2 (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m2. V pritličju....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 1.200.000 €, 500,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

500 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 4.485 m2 zemljišča, K+P+1, VILA ROGAŠKA, ki meri 500 m2, je verjetno najlepša vila v Sloveniji. Razprostira se na prekrasnem vrtu, ki meri 4.485 m2. Zaznamujejo jo lepota, eleganca, prostornost, razkošje in panoramski razgled. Je skrbno negovana....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.236.500 €, 465,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - kombiniran prostor/delavnica, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1977, pritličje/P, skupna površina 465,00 m2. Cena: 1.236.500 EUR. Na odlični in lahko dostopni lokaciji za Bežigradom posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov. V bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, PODGORA, 1.300.000 €, 460,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

460 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1677, 3.949 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR Prodamo grajsko pristavo iz leta 1677 v neposredni bližini Novega mesta z neto površino 460m2 in s parcelo v velikosti 3949m2. Objekt ima izdelane vse pritlične prostore, razen kuhinje in....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 1.300.000 €, 460,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

460 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1677, 3.949 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR Prodamo grajsko pristavo iz leta 1677 v občini Straža v neposredni bližini Novega mesta z neto površino 460m2 in s parcelo v velikosti 3949m2. Objekt ima izdelane vse pritlične prostore,....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 1.380.000 €, 530,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

530 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2013, 2.788 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 1.380.000,00 EUR Na prodaj je izjemna, reprezentativna vila na mirni lokaciji na obrobju Nove Gorice, tik ob meji z Italijo. Stavba, zgrajena v začetku 20. stoletja, združuje klasično....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 1.390.000 €, 458,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor z izložbo – lokal/prodajalna, Ljubljana Center – Vila Urbana, zgrajeno l. 2008, prenovljeno l. 2015, medetaža v poslovno-stanovanjski stavbi, površina 458,10 m2. Cena: 1.390.000 EUR + DDV. Na frekventni lokaciji v neposredni bližini tržnice prodamo poslovni prostor....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

458,1 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2008, adaptiran l. 2015, 1. nad., prodamo. Cena: 1.390.000,00 EUR Poslovni prostor, kombiniran prostor, leto izgradnje 2008, prenovljen leta 2015, se nahaja v samem centru mesta. Poslovno stanovanjski objekt je umeščen na izjemno dostopni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 1.500.000 €, 525,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

525 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na mirni lokaciji, le 3 km od Lucije in 3,6 km od morja, je naprodaj večja hiša z 425 m² površine ter dodatno delavnico velikosti 100 m². Hiša je bila zgrajena leta 1992, ima urejena gradbeno in uporabno dovoljenje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.500.000 €, 450,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na dobri lokaciji, v poslovni stavbi Emona, se prodaja poslovni prostor (450 m2). Poslovni prostor je sedaj urejen kot plesna dvorana, nudi pa tudi potencial za dejavnosti, ki bodo izkoristile lokacijo....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

485,51 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2024, 1.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2. Predmet....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 1.567.000 €, 514,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ekskluzivne vile, ki je bila zgrajena leta 2003, ter stoji na 6.278 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 513,9 m2 skupne površine in predstavlja višji nivo bivanja za novega lastnika. Objekt je zagrajen z....

 
 
 
  Poslovni prostor, MEDLOG, 1.621.080 €, 513,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

513,85 m2, skladišče, zgrajeno l. 1973, pritličje, skladišče ob ac, medlog - celje, prodamo. Cena: cca 6,15 EUR/m2 Posredujemo pri oddaji prostornega skladišča v Medlogu, Celje, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od centra mesta. Objekt je bil zgrajen leta 1973 in se nahaja na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 1.856.800 €, 464,20 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Ekskluzivna vila ob reki Savi – dolgoročni najem .

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.980.000 €, 509,00 m2 cca 3890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

509,3 m2, hiša, adaptirana l. 2022, 632 m2 zemljišča, P+1+2+M, Na odlični prestižni zelo zaželeni četrtni lokaciji LJ-Bežigrad se prodaja prostorna, popolnoma prenovljena moderna hiša dvojček z bazenom in stabilnim prihodkom od najema. Hiša s površino cca. 509 m2 s parcelo velikosti....

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 1.980.000 €, 455,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

455 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 7.246 m2 zemljišča, P+1+M, Odkrijte edinstveno turistično posest in prireditveno prizorišče, ki se nahaja v mirnem hribovju nad Celjem v Sloveniji. To popolnoma delujoče posestvo ponuja izjemno naložbeno priložnost, ki združuje rustikalni čar....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 2.000.000 €, 480,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

480 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2014, 5.000 m2 zemljišča, K+P+1, Edinstvena stanovanjsko poslovna priložnost - dvostanovanjska hiša in veliko posestvo z že uveljavljeno prireditveno dejavnostjo, prodamo. Cena: 2.000.000,00 EUR Nepremičnina je locirana le streljaj....

 
 
 
  Hiša, BLAGOVICA, 2.250.000 €, 508,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

508 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 4.587 m2 zemljišča, Posestvo se nahaja le 25 km od Ljubljane, obkrožen z naravo in grajen v švicarskem slogu. Ta s soncem poln dom s svojo odlično lokacijo in lastnim zasebnim teniškim igriščem se prilagaja tako velikim zabavnim kot intimnim srečanjem.....

 
 
 
  Hiša, BOGOJINA, Po dogovoru, 479,90 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! Predstavljamo vam možnost bivanja na prostornem in zasebnem posestvu na pomurski ravnici, kjer stoji večstanovanjska urejena hiša z razgibanim tlorisom, primerna za takojšnjo vseljivost. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-160 (od skupaj 160)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.